Idėjos grupė: Verkių

Ši grupė turi biudžetą €30,000

Balsių futbolo aikštelė

Fulbolo aikštelė balsiečiams

2021-10-07  •  Anonimas  •  Verkių

Balsių mikrorajone gyvena duag aktyvių žmonių, auga pulkas aktyvių vaikų,  o atviros ir visiems prieinamos futbolo aikštelės neturime. Poreikis tikrai didelis, savo iniciatyva gyventojai pastatė futbolo vartus pievoje ir ten bando žaisti. Deja, vietovė nelygi, duobėta, teritorijioje nuo intensyvaus žaidimo jau nebeauga žolė. Daug vaikų ir suaugusių patiria traumas žaisdami netinkamoje aplinkoje. Savivaldybė jau skyrė mums sklypą aikštelės  įrengimui. Deja, be savivaldybės pagalbos įrengti jos nesugebėsime. Šiuo metu reikia nei daug, nei mažai - išlyginti sklypą, padengti jį specialia danga ir įrengti tvorą bei kamuolio gaudykles už vartų. Siekiant tobulumo, būtų nepakartojama įrengti kelis suolelius ir apšvietimą. Balsiečiai dega šia idėja - Balsių bendruomenės pakviesti jie noriai prisideda prie projekto įgyvendinimo. Galime pasidžiaugti, kad jau surinkome apie 5000 eurų. Balsiečiai palanuoja prisidėti ir darbais - noras turėti futbolo aikštelę yra tikrai didelis!  Aikštelė mūsų rajono gyventojams - tai ne tik galimybė daugiau ir saugiau sportuoti. Tai galimybė stiprinti bendruomeniškumą rengiant įvairius sporto renginius; Tai galimybė  rajono vaikams susirinkti vienoje erdvėje sportuoti ir draugauti; Tai būdas kaimynams susipažinti ir aktyviai sportuoti gamtoje.

€25,000
Pagrindinė schema

BALSIŲ G. TRENIRUOKLIŲ AIKŠTELĖS ĮRENGIMAS

2021-09-15  •  Anonimas  •  Verkių

Šia idėja siūloma papildyti sporto aikštelių kompleksą naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio.

Situacijos aprašymas:

Balsių g. šalia įrengtų krepšinio, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimo aikštelių  trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms ir skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti   5 ir daugiau lauko mankštos treniruoklių, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta  šalia krepšinio aikštelės laisvoje erdvėje, kuri  netrukdo kitiems žaidimams ar organizuoti renginius  (žiūrėkite pridedamose nuotraukose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama plytelių dangos aikštelė, kad neželtų žolė ir aikštelė  būtų tvarkinga aplink treniruoklius bet kokiu oru. Treniruoklių  spalvos būtų parenkamos, kad derėtų prie esančių kitų aikštelių įrenginių.

Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems, tiek jaunimui.  

Idėjai realizuoti reiktų:  įrengti 5 skirtingus treniruoklius,  įrengti 2x12 m (24 kv.m) plytelių dangos aikštelę po treniruokliais.

Šiai idėjai reikia Jūsų aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  idėja būtų įgyvendinta 2022 metais.

Bendra idėjos sąmata apie 6500 eurų.

 

€6,500