Grįžti

Elektros, interneto ir paslaugų stotelė prie sporto ir poilsio zonos - Taikos 48

2021-10-18  •  Justiniškių  • 

SUN ECO stotele.jpg
SUN ECO stotele.jpg

Idėjos kodas: 297

Justiniškių centre, netoli S. Gedos alėjos suformuota puiki ir erdvi sporto ir poilsio zona. Tarp Taikos g. 60 ir 48 namų yra dvi didelės krepšinio aikštelės, paplūdimio tinklinio aikštelė, didelė treniruoklių aikštelė vaiko žaidimo aikštelė. Ši vieta yra labai polpuliari ypač tarp rajono jaunimo, krepšinio aikštelėse vyksta tradicinis Justiniškių krepšinio turnyras, kiti renginiai. vieta yra labai patogi, šalia yra pasivaikščiojimo takai, čia atvyksta ar pravažiuoja dviratininkai. Prie aikštelių renkasi ne tik sportuojantys asmenys, bet ir juos stebintys,ar tiesiog bendraujantys justiniškiečiai. 

Šios idėjos esmė - šalia šios gausiai lankomos ir judrioje vietoje esančios aikštelės įrengti SUNECO paslaugų stotelę, kurioje būtų galima pasikrauti telefonus ir kitus el.prietaisus, pripusti dviračio padangas ar kamuolius, veiktų nemokamas Wi Fi. Stotelė yra įkraunama saulės energija, yra ekologiška ir pažangi. Jutsiniškių gyventojams tai būtų patogi ir pažangi vieta bendrauti, o taip pat būtų labai naudinga šalia sportuojantiems asmenims bei atvykstantiems su dviračiais. pažangi ir patogi stotelė skatintų bendruomeniškumą bei bendruomenės susitelkimą, ugdytų gebėjimą saugoti bendras gerybes.   

SUNECO stotelės jau dirba keliuose Lietuvos miestuose, yra išbandytos. Stotelės aprašymą galima rasti čia https://www.suoliukas.lt/produktai/paslaugu-stoteles/suneco-viesuju-erdviu-paslaugu-stotele-2-2158

Orientacinis stotelės įkainis pateiktas Dalyvauk Vilnius projekto aprašyme. 

Vieta: Taikos g. 48

Etapai nenustatyti