Justiniškių

Seniūnijos biudžetas: 18 000 €


Siūlau dažniau pjauti žolę

2022-06-13  •  Justiniškių

Tikslas: graži ir tvarkinga aplinka.

nauda: vaikai ne tik galės žaisti dulkėtose aikštelėse, bet ir ant žolės

SUN ECO stotele.jpg

Elektros, interneto ir paslaugų stotelė prie sporto ir poilsio zonos - Taikos 48

2021-10-18  •  Justiniškių

Justiniškių centre, netoli S. Gedos alėjos suformuota puiki ir erdvi sporto ir poilsio zona. Tarp Taikos g. 60 ir 48 namų yra dvi didelės krepšinio aikštelės, paplūdimio tinklinio aikštelė, didelė treniruoklių aikštelė vaiko žaidimo aikštelė. Ši vieta yra labai polpuliari ypač tarp rajono jaunimo, krepšinio aikštelėse vyksta tradicinis Justiniškių krepšinio turnyras, kiti renginiai. vieta yra labai patogi, šalia yra pasivaikščiojimo takai, čia atvyksta ar pravažiuoja dviratininkai. Prie aikštelių renkasi ne tik sportuojantys asmenys, bet ir juos stebintys,ar tiesiog bendraujantys justiniškiečiai. 

Šios idėjos esmė - šalia šios gausiai lankomos ir judrioje vietoje esančios aikštelės įrengti SUNECO paslaugų stotelę, kurioje būtų galima pasikrauti telefonus ir kitus el.prietaisus, pripusti dviračio padangas ar kamuolius, veiktų nemokamas Wi Fi. Stotelė yra įkraunama saulės energija, yra ekologiška ir pažangi. Jutsiniškių gyventojams tai būtų patogi ir pažangi vieta bendrauti, o taip pat būtų labai naudinga šalia sportuojantiems asmenims bei atvykstantiems su dviračiais. pažangi ir patogi stotelė skatintų bendruomeniškumą bei bendruomenės susitelkimą, ugdytų gebėjimą saugoti bendras gerybes.   

SUNECO stotelės jau dirba keliuose Lietuvos miestuose, yra išbandytos. Stotelės aprašymą galima rasti čia https://www.suoliukas.lt/produktai/paslaugu-stoteles/suneco-viesuju-erdviu-paslaugu-stotele-2-2158

Orientacinis stotelės įkainis pateiktas Dalyvauk Vilnius projekto aprašyme. 

Krepšinio aikštelė

2021-10-17  •  Justiniškių

Krepšinio aikštelės prie Saulėgrąžos darželio sutvarkymas. Aikštele naudojasi aplinkinių namų vaikai. Aikštelės dangos būklė prasta. Būtų smagu, jei aikštelė būtų atnaujinta, pastatyti keli nauji suoliukai. Praeityje joje buvo filmuota ir prekybos centro reklama. 

Planas

Svajonių sodas

2021-10-14  •  Justiniškių

Prie Vilniaus policijos klubo vaikams ir jaunimui Justiniškių g. 109A yra žemės trikampis, kuris apželdintas įvairiais krūmais ir medžiais. Projektas būtų toks, kad reikėtų apgenėti, apkasti visus augalus, padaryti dekoratyvinį takelį, tame plote pastatyti du suoliukus ir šiukšliadėžes, vieną stacionarų šaškių stalą, įrengti lauko bibliotekėlę, Sutvarkyta zona būtų puiki vieta leisti laisvalaikį su vaikais, nes šalia yra ir vaikų žaidimo aikštelė. Senjorai galės ilsėtis ir grožėtis mini parkeliu. Ši vieta būtų geras traukos objektas Justiniškių gyventojams. Projekto vertė apie 6000Eur. 

Pasivaikčiojimo takas Justiniškėse visomis oro sąlygomis

Pasivaikčiojimo takas Justiniškėse visomis oro sąlygomis

2021-10-11  •  Justiniškių

  • Pasivaikčiojimo takas Justiniškėse tinkamas vaikščioti visomis oro sąlygomis.
  • Turi būti tinkamas vaikščioti rudenį ir pavasarį.
  • Įrengti tik savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje.

Sutvarkytas šaligatvis

2021-10-08  •  Justiniškių

Nepatogus šaligatvis link darželio. Atkarpa labai trumpa: nuo mokyklos vartelių (žemėlapyje pažymėta punktyru) iki darželio vartelių. Nors atkarpa trumpa, bet labai nepatogi, kad tenka su mažais vaikais ir vežimėliu eiti keliu. Rytiniu laiku yra daug važiuojančiu automobilių, visą laiką reikia stresuoti ties šiuo šaligatviu. Kadangi šaligatvis yra užmirštas (duobėtas, su aukštais bordiūrais), jo žiemą net nevalo! Dažnai šiuo šaligatviu naudojasi daugiabučių automobilių savininkai statydami automobilius. Yra 2 variantai: arba sutvarkyti šaligatvį ("išlyginti" dangą, pastatyti tvorelę nuo automobilių, arba sutvarkyti ir šaligatvį, ir vietą statyti automobiliams, padaryti ją civilizuotą.

Trinkelių takas prie darželio "Justinukas"

2021-09-14  •  Justiniškių

Nutiesti trinkelių taką ir sutvarkyti teritoriją prie darželio "Justinukas" nuo Talino g. pusės. Dabar tokio tako nėra, vaikai brenda per purvyną.

Sporto aikštelė Taikos g. 217

2021-09-06  •  Justiniškių

Labai trūksta sporto aikštelės Taikos g. gale. Autobuso žiedo rajone tikrai reikalinga tokia aikštelė.