Antakalnio

Seniūnijos biudžetas: 20 000 €


Laisvalaikio aikstele jaunimui,tinklinio aikstele paupi

2022-06-23  •  Antakalnio

Siuo metu paupio zona Antakalnio paupi Vileisio gatvei naudojama daugiau sunu vedziojimui,bet tai yra ir pasivaiksciojimui bei poilsio erdve..manau tai galetu but puiki trukos viet jaunimui galetu buti irengta poilsio aikstele su ,virviu supinem,su pafangu supinem,ivairiom pramogom salia galetu buti ir tinklinio aikstele,hamakai, ne visada norisi aktivaus poilsio..butu puiki traukos vieta ir is namu iseitu ir didziausios namisedos

Automobilių stovėjimo aikštelė

2022-06-23  •  Antakalnio

Antakalnio g.70 namas, yra daug vietos, kutią galimą panaudoti automobilių stovėjimo aikštelės platinimui, vis daugiau žmonių perka atomobilius, ir pasistatyti jiems vietos nėra.

Dviračių parkavimas "Kamčiatkoje" studentų miestelyje ir poilsio zonos

2022-06-22  •  Antakalnio

Studentai neturi, kur saugoti-prirakinti dviračių Kamčiatkoje (turi temptis į bendrabučius ir rakinėti koridoriuose), auga poreikis pasikrauti paspirtukus, reikia tiek nedidelių stovų pačių paprasčiausių, pvz., U raidės, tiek ir multimodalinės aikštelės, o dar galimybė patogiai pasiremontuoti būtų labai sveikintina. Trūksta poilsio zonų, užsienio studentai nešasi pagalves ir apklotus ant žolės, bet tai įmanoma, tik kai nešlapias gruntas, sėdimos-gulimos poilsio zonos su saugiomis grilinimo vietomis padėtų labiau atsipalaiduoti savaitgaliais ir po egzaminų. Jei būtų paprasčiausios dėžės tipo su 3 sienom ir stogu - galima būtų jose čilinti ir nepalankiu oru (užsienyje populiarūs tokie mediniai statiniai su 2-3 sėdmaišiais). Turim daug žalios zonos, kurią būtų galima įveiklinti aktyviam laisvalaikiui 

Gėlynas

2022-06-21  •  Antakalnio

Antakalnio 51 namo kieme, kur buvo pašalintos surūdiję konstrukcijos galima būtų pastatyti kelis didelius stacionarius vazonus, kuriuose vasaros metu žydėtų gėlės, o žiemos metu galima būtų pasidaryti kalėdinių papuošimų. 

Bike storage place

2022-06-18  •  Antakalnio

For Antakalnis and Vilnius in general it would encourage people to use bikes if there were specific places to leave them. Often the problem is either bringing it down into the basement or to your own apartement, to prevent the bike from getting stolen or rusty. Having social space allocated for bike storing, like the JUDU Multimodalinės dviračių. Already two are present in the neighbourhood - in this neighbourhood a lot of people pass through and go to. At for instance Kliniku st. it would be a great location for another bikebox. Having more space allocated for keeping bikes will help all of us use them more freely.

Dviračių takas

2022-06-17  •  Antakalnio

Labai reikalingas dviračių takas Karačiūnų gatve. Labai daug dviratininkų važinėja nuo Nemenčinės plento link Bezdonių, o kelias labai siauras ir pavojingas, todėl dviračių takas labai reikalingas.  Įrengus dviračių taką ir prie ežero būtų patogu antakalniečiams važinėti.

Lauko_treniruoklių_aikštelės_pavyzdys.JPG

Treniruoklių aikštelės įrengimas Antakalnio suoliukų parke

2022-06-12  •  Antakalnio

Šia idėja siūloma įrengti judesio treniruoklių (treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio) kompleksą Antakalnio suoliukų parke (parkas driekiasi palei Antakalnio g., priešais Uno parką).

Lauko treniruokliai – puiki laisvalaikio praleidimo forma tiek mažam, tiek ir dideliam, tiek patyrusiam atletui, tiek ir pradedančiajam, tiek pavasarį, vasarą ar rudenį, tiek ir žiemą.  Kiekvienam iš mūsų rūpi sveikatos būklė ir kūno formos, tačiau dėl įvairiausių priežasčių ne visi turi galimybių vaikščioti į sporto klubą. Alternatyva tikrai yra - visada galima pasirinkti sportuoti lauke. 

Idėjai realizuoti reikėtų: 

1. Įrengti bent 6 skirtingus treniruoklius:

  • Slidinėjimo treniruoklis;
  • Treniruoklis skirtas krūtinės, pečių, nugaros ir rankų raumenims;
  • Kojų raumenų treniruoklis;
  • Irklavimo treniruoklis;
  • Atsilenkimų treniruoklis (preso/nugaros suolelis);
  • Rankų ir pilvo preso treniruoklis;

2. Pagrindo parengimas, kad po lietaus treniruoklių zonoje nesusidarytų balos ir purvynas.

Antakalniečiai, įsirenkime lauko sporto aikštelę su treniruokliais, kurių pagalba galėsime išlikti aktyvūs, sveiki ir energingi.

Dviračių takas nuo Nemenčinės plento iki Balžio ežero

2022-06-08  •  Antakalnio

Balžio ežeras yra tapęs puikiu traukos centru vilniečiams, tačiau labai nesaugu ten važiuoti dviračiu. Nemenčinės plente dviračių takas yra, tačiau pasukus į Balžio gatvę, link ežero, tenka važiuoti keliu. Mašinų eismas vasarą intensyvus, dviratininkų taip pat vis daugėja.

Balžis_3.JPG

Dviračių takas nuo Nemenčinės plento iki Tapelių arba Balžio (Šilo) ežerų

2022-06-07  •  Antakalnio

Labai reikia dviračių tako jungties iki Tapelių arba Balžio ežerų.

Labai didelė dalis Vilniečių vasarą ilsisi gamtoje prie šių ežerų, todėl reikalinga dviračių tako atkarpa nuo jau įrengto tako Nemenčinės plente iki pat ežerų. Nes dabar važiuoti dviračiu yra be galo nesaugu, pavojinga ir nejauku - iki šių ežerų yra tik automobilių keliai, kurie yra labai siauri, intensyvaus eismo, vingiuoti. 

Įrengtas dviračių takas iki šių ežerų būtų naudojamas tiek sportuojančių, tiek poilsiaujančių gyventojų, norinčių praleisti laiką gamtoje. Taip pat būtų saugu važiuoti ir su vaikais.

Vilniuje labai trūksta dviračių takų gamtoje, saugiai vedančių į gamtos ir poilsio vietas. 

Parkūro aikštelė

2022-06-07  •  Antakalnio

Parkūro (ekstremalaus sporto) aikštelė