Grigiškių

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Šunų aikštelė

2022-06-17  •  Grigiškių

Laba diena,

kadangi Grigiškės tvarkosi ir gyventojams tikrai netrūksta vietos laisvalaikio prakeidimui,tai šunų savinunkai yra nuskriausti šiuo atveju.  tad prašome jau ne kartą šunų vedžiojimo aikštelės.  kadangi seniūnija neranda vietos,tai turiu pasiūlymą ją įrengti priešais Vilniaus g. 57A mašinų saugojimo aikštelę, nes ten viena pagrindinių vietų kur vedžiojami mūsų keturkojai, ji toliau gyvenamųjų namų.

 

Dėkoju,

pagarbiai,

Simona

Pagrindinę Kovo 11-osios gatvę skubiau padaryti gyventojams, aplinkai draugiška

2022-06-17  •  Grigiškių

Pafrindinę ir ilgiausią Kovo 11-osios gatvę bei kitas (Mokyklos, Šviesos ir kt.) kuo skubiau triukšmo ir automobilių taršos atžvilgiu padaryti draugiška ir palankia gyvenamajai aplinkai, gyventojams, dabat kenčiantiems nuo automobilių gausos, jų keliamo triukšmo ir taršos. Turi būti imtasi priemonių ir įrenginių, kad būtų pažabotas visų rūšių transporto keliamą triukšmą, taršą, judėjimo greitį. Prioritetas galų gale turi būti skiriamas žmogui.

Vaiku aikstele

2022-06-16  •  Grigiškių

Grigiskese kitoje upes puseje vis labiau pleciasi nuosavu namu gyvenviete (Salu kaimas), kur kuriasi jaunos seimos su vaikais. Toje vietoje nera nei vieno vaikam pritaikyto laisvalaikio atributo: nei zaidimu aiksteles, nei krepsinio aiksteles ar kazko panasasu. Artimiausia vaiku zaidimo aikstele yra nutolusi 2 km, kas yra tikrai per toli su mazais vaikais. Taip pat yra valstybines upes pakrante Zalvarniu gatveje, bet krantas neprieinamas, zole nenupjauta.

Erdvės tarp buvusios pirties pastato ir senosios mokyklos išnaudojimas

2022-06-16  •  Grigiškių

Jau seniai didžiulę ervę tarp apleistų buvusios pirties ir buvusios senosios mokyklos pastatų išnaudojimas bendriems miesto gyventojų (ypač vyresnio amžiaus)  poreikiams: sportui, pramogoms, poilsiui, gėlynams ar kt. naudingoms erdvėms.. Nepamirškime ir senolių.

Sporto, poilsio, laisvalaikio ir kt. objektų įrengimas - ne tik miesto centre

2022-06-16  •  Grigiškių

Dabar esantis sporto, laisvalaikio objektai yra daugiabučių rajone ir šalia jo. O ir nauji siūlymai aprėpia vėl tik centrą, aplinką greta jo. Gi kitoje Vokės pusėje nuosavų namų rajone bei Kauno Vokės gatvės, Neravų rajonuose, kuriuose taip pat gyvena daug įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonių, labai trūkta sporto, pramogų, laisvalaikio ir pan. objektų. Taigi nereikėtų pamiršti, kad Grigiškės - ne tik centras ir greta jo esanti aplinka.

0377A1A0-0A99-4523-8AAC-C74C6F94E7D3.jpeg

Tiltelis

2022-06-15  •  Grigiškių

Grigiškių pleže pesčiujų ir dviračių tiltukas į kitą kranto pusę

Vaikų žaidimo nameliai

2022-06-15  •  Grigiškių

Priešais,, Pas Sandra,, parkelį trūksta vaikams žaidimo namelių, 

B8609B4E-420F-4E3B-86EF-AD5B118BCDAD.png

Grigiškių pagrindinė gatvė be joje stovinčių mašinų

2022-06-13  •  Grigiškių

Pagrindinėje Grigiškių gatvėse pastatyti kelio ženklus draudžiančius stovėti transporto priemonėms bei pašalinti nereikalingą pandusą. Kovo 11-osios gatvė, tai yra pagrindinė Grigiškių gatvė, kuria važiuoja ir viešasis transportas, tačiau joje gyventojų paliekami stovėti automobiliai bei šiuo metu stovintis betoninis pandusas, kuris užima daugiau kaip puse dalies, o tai dar labiau apsunkina ne tik viešojo transporto, bet ir visų kitų automobilių judėjimą, Stovintys automoniliai pagrindinėse gatvėse taip pat trukto valyti sniegą, šluoti, plauti ar kaip kitaip tvarkyti pagrindinę gatvę. tad gyventojų transporto priemonės turi būti joms skirtose vietose t.y. automobilių stovėjimo aikštelėse.

6415D0CF-592F-4C95-A14D-EB43A9CFC941.jpeg

Gėlių siena

2022-06-12  •  Grigiškių

Palei autostradą stovinčios garsą sugerenčios sienelės metalinės, šaltos, nors galėtų būti visų akį traukiantis objektas ir ant jos iš gėlių kurti paveikslus.

442B8065-C8F1-4091-8A98-94895D4CB2DE.jpeg

Pėsčiųjų-dviračių takas palei Vokės upės pakrante

2022-06-12  •  Grigiškių

Grigiškės yra neapsakomo grožio, o gyventojai neturi kur išeiti pasivaikščioti, tad gyventojams yra reikalinga promenada t.y. pėsčiųjų-dviračių takas palei Vokės upę su išskirtiniu kraštovaizdžiu. Promenada reikalinga aktyviam poilsiui ir laisvalaikiui tiek su dviračiais pravažiuoti, mamytėms su vežimėliais ar neįgaliesiams ar vyresnio amžiaus žmonėms pasivaikščioti. Promenada eitų palei Grigiškėse esančią Vokės pakrantę pro poilsio zoną ir vestų link Balto tilto, viso pėsčiųjų-dviračių tako ilgis apie 2-3 km, kurio įrengimą būtų galima suskirstyti į kelis etapus: reljefų išlyginimas, kelio dangos sustiprinimas ir t.t. Šis atkarpos ruožas pratęstų nuo Maximos ateinantį pėsčiųjų-dviračių taką, tad dviračių turistai iš arčiau susipažintų su Grigiškių miesteliu ir jo kraštovaizdžiu.