Karoliniškių

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


3.JPG

Sujunkime Karoliniškes su Centru ir Žvėrynu!

2022-06-08  •  Karoliniškių

Karoliniškės yra prie pat centro ir ribojasi su Žvėrynu. Visgi tiesiausias keliukas, pro Karoliniškių Kraštovaizdžio Draustinį, žiemą ir lyjant pažliunga, tampa pavojingas vaikščioti.

Siūlyčiau sutvarkyti šį kelią, išgreideriuoti, padaryti kad normaliai nutekėtų vanduo. Žveryno miško pusėje išlyginti takelius, nes dabar vietomis yra pavojingas nuolydis, išsikišusios šaknys. Ypatingai didelis pavojus lyjant paslysti.

Projekto idėja turi keletą privalumų ir iškart atsipirktų ekonomiškai:

1. Pakeltų Karoliniškių rajono vertę - kartu su būsima Narbuto rekonstrukcija dar labiau priartintų jį arčiau centro 2. Didesnis saugumas, mažesnė traumų tikimybė 3. Sutvarkytais keliais maloniau vaikščioti, didės motyvacija į centrą eiti pėščiomis. O ėjimas pėstute - stiprina širdį ir smegenis.

10 000 €
grilio_zona.jpg

Grilio zona Karoliniškėse

2022-06-06  •  Karoliniškių

Projekto tikslas įkurti zoną grilinimui žaliojoje erdvėje prie draustinio netoli I. Šimulionio g. 5. Šiuo metu rajone nėra vietos kur saugiai ir legaliai būtų galima išsikepti maisto lauke. Nurodyta vieta lengvai pasiekiama daugeliau rajono gyventojų ir turi daug erdvės jaukiam grilio aikštelių išdėstymui. Manau seniūnijos biudžeto užtektų bent 5 aikštelėms įrengti (Kepsninė, saugaus paviršiaus įrengimas, stalas ir suoliukai). Tokia zona sumažintų poreikį važinėjimui iš rajono iki artimiausios viešojo grilio vietos ir paskatintų rajono žmones daugiau laiko praleisti lauke.

10 000 €