Lazdynų

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Screenshot_4.png

Poilsio zona Erfurto g. 29

2022-06-17  •  Lazdynų

Vietoj neveikiančio fontano sutvarkyti/įrengti modernią poilsio zoną su suoliukais, fontano vietoje įrengti gėlyną.

 

Mini sporto aikštynas Pašilaičiuose.jpeg

Mini sporto kompleksas prie Lazdynų mokyklos

2022-06-13  •  Lazdynų

Lazdynų rajone tikrai trūksta infrastruktūros vaikams, paugliams ir suaugusiems uaktyvimas ir sportininiam judėjimui. Didelė erdvė yra prie  Vilniaus Lazdynų mokyklos (Žėručio 4), kur galima būtų įrengti lauko treniruoklius, skersinius prisitraukimams (parkūro pradmenų įrangą), krepšinio aikštelę, lauko teniso kelias aikšteles.

Suprantu, jog Vilniaus savivaldybė atnaujino/įrengė daug aikštelių prie mokyklų, bet pvz. krepšinio+mini futbolo aikštelė prie Ąžuolyno progimnazės visada yra užrakinta.

 

20220606_162508_1_.jpg

automobiliu stovėjimo aikštele

2022-06-06  •  Lazdynų

Erfurto 56n.vietoje senu supuokliu,automobiliu stovejimo aikštele(akmens skaldos koris)

Sporto aikštelė

2022-06-05  •  Lazdynų

6 daugiabučių namų (280 butų) bendruomenė labai norėtų sporto (krepšinio/ universalios) aikštelės jaunimui ir ne tik :) Šalia ya tinkamas, savivaldybės valdomas sklypas (Staskevičiūtės/ Čiudakovos g.). Prisidėtume bendruomenės lėšomis.

Multifunkcinė sporto aikštelė

2022-06-04  •  Lazdynų

Būtu nuostabu jei gautume finansavimą ir įrengtumėte  multifunkcinę sporto aikštelę, kurioje sutilptų krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės, 3 in 1. Galimybė prisidėti iš mūsų Gudelio šilo bendruomenės lėšų, jei tai labiau paspartintų apsisprendimą dėl aikštelės finansavimo.

Krepšinio+lauk.teniso aikštelė

2022-06-04  •  Lazdynų

Valst.sklypelyje įrengti dvi sporto aiksteles (krepsinio ir lauko teniso). Arba viena universali aikstele (krepsinis+lauk.tenisas).

280butų ir gyventoju bendrija tikrai prisidetu prie projekto įgyvendinimo bei velesnes aikšteliu priežiuros ir saugumo.

Dviračių saugykla

2022-06-04  •  Lazdynų

Siūlau Jonažolių Pavasario kvartale įrengti dviračių saugyklą, dauguma gyventojų naujos statybos namuose neturi sandėliukų, rūsių, garažų, problema - nėra kur saugiai laikyti dviračių. Gyventojai turėtų kur saugiai palikti savo dviračius, nauda miestui - skatinama naudotis ekologiškesne transporto priemone, mažesni kamščiai. Važiavimas dviračiu naudingas žmonių sveikatai.

Screenshot_2022-06-04-06-50-48-637_com.android.chrome.jpg

Treniruokliai vaikams ir suaugusiems

2022-06-04  •  Lazdynų

Rajone trūksta aktyvios infrastruktūros vaikams, paugliams ir suaugusiems, todėl siūlau atvirose erdvėse, kurių Lazdynuose netrūksta, įrengti vieną ar kelis mini sporto aikštynus (lauko treniruokliai, skersiniai, vaikams pritaikyta infrastruktūra). Tokie aikštynai būtų gera išeitis sprendžiant vaikų ir paauglių laisvalaikio užimtumo klausimus, taip pat skatintų visuomenės aktyvumą ir gerintų sveikatingumą.

Krepšinio aikštelė

2022-06-03  •  Lazdynų

Žėručio g. tarp 21-23 namų yra sena apleista krepšinio aikštelė, reiktų ją revonuoti. 

Parkavimosi vietos automobiliams

2022-06-03  •  Lazdynų

Laba diena, 

Manau kiekvienas asmuo iš lazdynų rajono patvirtintu, kad trūksta parkavimosi vietų automobiliams. Automobiliai statomi ant šaligatvių, žolės. Būtų labai šaunu jeigu šį problema būtų išspręsta. Žmonėms netektų mokėti baudų už parkavimasi netinkamoje vietoje, nėbūtų apgadinami automobiliai kitų asmenų, nes pastatomi ant šaligatvių. 

Kitą idėja būtų pasirūpinti mūsų rajono saugumu, kadangi daug kartų yra buvę ivykiai ir dėja niekas negali jų užfiksuoti nes lazdynuose nėra visiškai stebėjimo kamerų. Puikūs pavyzdis kai buvo per vieną naktį Lazdynuose apvogti 32 automobiliai ( ne visi registruoti ivykiai policijoje, daugelis žmonių praneše tik Facebook grupėje) ir dėja bet kaltininko negali rasti , kadangi nei vienos kameros neturime kur galėjo būti užfiksuotas vagis.