Naujininkų

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Stacionarus stalo teniso stalas

Stacionarus Stalo Teniso Stalas Dzūkų g

2022-09-20  •  Naujininkų

Siūlau šalia vaikų žaidimų aikštelės ir žalios salelės prie Dzūkų 4 įrengti stacionarų lauko stalo teniso stalą. Projekto teikiama nauda:

- vietiniai gyventojai, įskaitant ten gausiai besirenkančius vaikus ir senjorus turės progą susipažinti su šiuo sporto, bei aktyviau leisti laisvalaikį

- kartu žaisdami stalo tenisą vietiniai gyventojai turės progą geriau susipažinti ir socializuotis, stiprės vietinė bendruomenė

image001_(5).png, Lauko sporto kompleksas

Lauko sporto komplekso įrengimas

2022-09-16  •  Naujininkų

1. Projekto tikslas; Sudaryti geriasnės galymibės sportuotii platesniai Vilniaus miesto gyventojų auditorijai.

2. Sprendžiama problema; Užusienio sporto ir poilsio parko viešo naudojimo teritorija(toliau - USPP), tai vieta kur daugiausia lankosi, sportoja ir praleidžia laisvalaiki Užusienio gyventojai (jaunimas, senjorai) ir sviečiai. USPP turi futbolo, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, bet praktiškai neturi jegos ir gimnastikos pratimų treniruoklių.

3. Rezultatas ir nauda gyventojams;Įrengus lauko sporto kompleksą, sporto užsiemimus praturtintu ir pagerintu ne tik Užusienio gyventojai, bet Vilniečiai ir sviečiai, šalia USPP komplekso, driekiasi trasos atkarpa, 100 km.aplynk Vilnių.

Paplūdimio tinklinio aikštelė Naujininkų parke

2022-09-16  •  Naujininkų

Naujininkuose nepakanka sporto aikštynų jaunimo užimtumui. Siūlome naujame Naujininkų parke įrengti kokybišką paplūdimio tinklinio aikštelę, kuri padidins jaunimo sportinį užimtumą ir pasitarnaus priklausomybių bei nusikalstamumo prevencijai.

Paplūdimio tinklinio aikštelė Naujininkų parke

2022-09-16  •  Naujininkų

Bendruomenės susitikimuose nuolat akcentuojama, kad Naujininkuose nepakanka sportinių aikštelių jaunimo užimtumui. Šiuo metu čia kuriamas naujas Naujininkių parkas, kuriame ateityje numatoma sporto aikštelių zona. Tačiau lėšų sporto aikštelių įrengimui dar nenumatyta, todėl svarbu pradėti šį procesą ir įrengti pradžiai paplūdimio tinklinio aikštelė. Tikėtina kad ja naudosis ženkli dalis Naujininkų gyventojų, ypač jaunimo. Papildomas užimtumas pasitarnaus priklausomybių ir nusikalstamumo prevencijai Naujininkuose.

Karuselės pavyzdys

Burbiškių bendruomenės parkelio karuselė

2022-09-07  •  Naujininkų

Projekto tikslas: laisvalaikio, žaidimų inventoriaus įrengimas vaikams, amžiaus grupėje nuo 3 iki 12 metų. Sprendžiama problema: mažamečių vaikų užimtumas ir jų laisvalaikio leidimo vieta. Rezultatai ir nauda gyventojams: įrengus vaikų karuselę Burbiškių bendruomenės parkelyje, atsirastu tėvų ir mažamečių vaikų susibūrimo vieta, kurioje vaikai leistų laiką, socializuotųsi, o tėveliai galėtų, prižiūrėdami savo atžalas, bendrauti, dalintis informacija ir gerąja patirtimi.

Salininkai!!!

2022-06-15  •  Naujininkų

Salininkai yra gan didelis ir besiplečiantis rajonas, o poilsio ir laisvalaikio praleidimo vietų visiškai nėra. Nei normalių vaikų žaidymo aikštelių,nei laipynių,visiškai nėra vietos pasivažinėti dviračiais bei paspirtukais mažiesiems. Norėtusi ir kokio parkelio pasivaiksčiojimams. Visai nėra burelių vaikams. Mums labai reikalinga bet kokia laisvalaikio praleidimo vieta

Mažai veiklos vaikučiams nuo 1 metukų iki 17 metų

2022-06-06  •  Naujininkų

Labai trūksta Salininkose vaikams veiklos.Sporto aikštelių,burerlių, poilsio zonų.

Salininkų bendruomenės aplinkos gerinimas

2022-06-05  •  Naujininkų

Naujamiečio pakraštyje esantys Salininkai labai prašosi pagerinti esančią infrastruktūrą, reikalinga atnaujinti jau įrengtus lauko treniruoklius, įrengti sporto/laisvalaikio zonas jaunimui, erdves  kur galima būtų pasivažinėti vaikams su dviračiais, riedučiais ir pan. Taip pat reikalinga vaikų aikštelių, kurios butų pritaikytos paties mažiausiems vaikams. Nes saugių supynių vaikams iki metų ten nėra.

Dviračių takai, vaikų aikštelės mažiausiems.

2022-06-05  •  Naujininkų

Salininkuose neturime saugių, uždarų vaikų žaidimo aikštelių patiems mažiausiems. Visos savivaldybės turi, o mes kodėl neturime :( taip pat norime važinėtis dviračiais, bet neturime takų, negalime pasiekti miesto, nes eišiškių plente ne tik kad nėr tako dviračiams, bet jis ir neapšviestas, jokių galimybių saugiai važiuoti gatve! 

Salininkai

2022-06-05  •  Naujininkų

Salininkuose labai mažai veiklos vaikams ir jaunimui. Norėtų žaidimų aikštelių su minkšta danga mažiesiems. Vyresniems jų amžių atitinkančių supynių, laipynių, čiuožynių. Dviračių ir pasivaikščiojimo takų su suoleliais. Sporto aikštelės.

Vaikų žaidimų aikštelė

2022-06-05  •  Naujininkų

Labai trūksta Salininkuose saugių, uždarų žaidimų aikštelių vaikams, kad tiktų tiek mažiukams tiek viresniems. Ir labai norėtųsi pakelio, ar bent šaligatvių kad turėtų kur pasivaikščioti su vežimėliu ir kur vaikai galėtų važinėti dviračiais, paspirtukais. Rajonas labai plečiasi ir gyvena daug labai jaunų šeimų su mažais vaikais, būtu labai faina jeigu rajonas taptų dar geresnių tėvams su vaikais 🙂

Vaikų žaidimo aikštelė

2022-06-05  •  Naujininkų

Sveiki, 

pirmiausia, Salininkai visiškai užmirštas kraštas, nors čia yra VILNIAUS MIESTAS, ne rajonas. Nėra šaligatvių, aplinka siaubinga, apie dviračių takus žmonės net nesvajoja.

Vaikams Salininkuose truksta aktyvios laisvalaikio zonos, nėra kur važinėtis paspirtukais, dviračiais, nes stadione uždrausta. Norėtume erdvės kaip Nemenčinėje - su kalneliais dviračiams.

Pramogos vaikams

2022-06-04  •  Naujininkų

Salininkuose norėtųsi kad vaikai turėtų kažkokios pramogos,mes neturime nei parkelio pasivaiščiojimui,nei normalių žaidimo aikštelių,mažiems vaikams tai pat nėra kur pasiduoti,o ką šnekėti apie tragiškas mokyklas ir aplinka.kiek įmanoma stengiamės patis salininkiečiai,bet trūksta.labai prašom jūsų pagalbos.

Dviračių takai

2022-06-04  •  Naujininkų

Norime tausoti gamtą, tačiau tam nėra suteiktų sąlygų. Norime važiuoti dviračiais į darbus, mokyklas, universitetus - nėra dviračių takų. Tad mums jų labai reikia. Žmonių važinėjančių automobiliais ir viešuoju transportu tikrai sumažėtų, daugiau žmonių rinktųsi kitą transportą - dviračius.

Aikštelė vaikams

2022-06-04  •  Naujininkų

Sveiki, norėtume Salininkuose įrengt vaikams aktyvaus laisvalaikio zoną. Vaikai neturi kur važinėti dviračiais, paspirtukais. Vienintelis Salininkuose mokyklos stadionas. Tačiau jame uždraudė. Norėtume vaikams tokios aktyvios aikštelės su išlietais kalneliais kaip Prie Nemenčinės. Vietos turime Salininkuose daug, keliasi daug jaunų šeimų, o veiklos vaikams nėra. 

dviračių takai

2022-06-04  •  Naujininkų

Salininkai žalias vilniaus kampelis, kuriame daugybė žmonių važinėja su dviračiais ir paspirtukais, tačiau čia visiškai nėra dviračių takų, ypač važiuojant link kelmijos Sodų, pagrindinė Barčių gatvė yra labai pavojinga ne tik dviratininkams, bet ir pėstiesiems, nes ten apskritai nėra šaligatvių, visi su paspirtukais, dviračiais važinėja gatve kartu su mašinomis. Net mamos su vežimėliais važiuoja gatve, nes kelkrasciai tokie išmalti, kad palijus ar žiemą nepraeinami. 

Screen_Shot_2022-06-04_at_15.08.13.png

Sutvarkytas viadukas nuo Naujininkų iki Burbiškių

2022-06-04  •  Naujininkų

Buvo naujai nutiestas pėsčiųjų takas bei dviračių takas iki iešmininkų g., būtų naudinga, jeigu jis būtų pratęstas toliau link burbiškių per iešmininkų g. ir viaduką, kuriuo visi naudojasi, jog galėtų aktyviai leisti laisvalaikį burbiškių miške, tačiau pats viadukas yra avarinės būklės.