Naujininkų

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Salininkai!!!

2022-06-15  •  Naujininkų

Salininkai yra gan didelis ir besiplečiantis rajonas, o poilsio ir laisvalaikio praleidimo vietų visiškai nėra. Nei normalių vaikų žaidymo aikštelių,nei laipynių,visiškai nėra vietos pasivažinėti dviračiais bei paspirtukais mažiesiems. Norėtusi ir kokio parkelio pasivaiksčiojimams. Visai nėra burelių vaikams. Mums labai reikalinga bet kokia laisvalaikio praleidimo vieta

Mažai veiklos vaikučiams nuo 1 metukų iki 17 metų

2022-06-06  •  Naujininkų

Labai trūksta Salininkose vaikams veiklos.Sporto aikštelių,burerlių, poilsio zonų.

Salininkų bendruomenės aplinkos gerinimas

2022-06-05  •  Naujininkų

Naujamiečio pakraštyje esantys Salininkai labai prašosi pagerinti esančią infrastruktūrą, reikalinga atnaujinti jau įrengtus lauko treniruoklius, įrengti sporto/laisvalaikio zonas jaunimui, erdves  kur galima būtų pasivažinėti vaikams su dviračiais, riedučiais ir pan. Taip pat reikalinga vaikų aikštelių, kurios butų pritaikytos paties mažiausiems vaikams. Nes saugių supynių vaikams iki metų ten nėra.

Dviračių takai, vaikų aikštelės mažiausiems.

2022-06-05  •  Naujininkų

Salininkuose neturime saugių, uždarų vaikų žaidimo aikštelių patiems mažiausiems. Visos savivaldybės turi, o mes kodėl neturime :( taip pat norime važinėtis dviračiais, bet neturime takų, negalime pasiekti miesto, nes eišiškių plente ne tik kad nėr tako dviračiams, bet jis ir neapšviestas, jokių galimybių saugiai važiuoti gatve! 

Salininkai

2022-06-05  •  Naujininkų

Salininkuose labai mažai veiklos vaikams ir jaunimui. Norėtų žaidimų aikštelių su minkšta danga mažiesiems. Vyresniems jų amžių atitinkančių supynių, laipynių, čiuožynių. Dviračių ir pasivaikščiojimo takų su suoleliais. Sporto aikštelės.

Vaikų žaidimų aikštelė

2022-06-05  •  Naujininkų

Labai trūksta Salininkuose saugių, uždarų žaidimų aikštelių vaikams, kad tiktų tiek mažiukams tiek viresniems. Ir labai norėtųsi pakelio, ar bent šaligatvių kad turėtų kur pasivaikščioti su vežimėliu ir kur vaikai galėtų važinėti dviračiais, paspirtukais. Rajonas labai plečiasi ir gyvena daug labai jaunų šeimų su mažais vaikais, būtu labai faina jeigu rajonas taptų dar geresnių tėvams su vaikais 🙂

Vaikų žaidimo aikštelė

2022-06-05  •  Naujininkų

Sveiki, 

pirmiausia, Salininkai visiškai užmirštas kraštas, nors čia yra VILNIAUS MIESTAS, ne rajonas. Nėra šaligatvių, aplinka siaubinga, apie dviračių takus žmonės net nesvajoja.

Vaikams Salininkuose truksta aktyvios laisvalaikio zonos, nėra kur važinėtis paspirtukais, dviračiais, nes stadione uždrausta. Norėtume erdvės kaip Nemenčinėje - su kalneliais dviračiams.

Pramogos vaikams

2022-06-04  •  Naujininkų

Salininkuose norėtųsi kad vaikai turėtų kažkokios pramogos,mes neturime nei parkelio pasivaiščiojimui,nei normalių žaidimo aikštelių,mažiems vaikams tai pat nėra kur pasiduoti,o ką šnekėti apie tragiškas mokyklas ir aplinka.kiek įmanoma stengiamės patis salininkiečiai,bet trūksta.labai prašom jūsų pagalbos.

Dviračių takai

2022-06-04  •  Naujininkų

Norime tausoti gamtą, tačiau tam nėra suteiktų sąlygų. Norime važiuoti dviračiais į darbus, mokyklas, universitetus - nėra dviračių takų. Tad mums jų labai reikia. Žmonių važinėjančių automobiliais ir viešuoju transportu tikrai sumažėtų, daugiau žmonių rinktųsi kitą transportą - dviračius.

Aikštelė vaikams

2022-06-04  •  Naujininkų

Sveiki, norėtume Salininkuose įrengt vaikams aktyvaus laisvalaikio zoną. Vaikai neturi kur važinėti dviračiais, paspirtukais. Vienintelis Salininkuose mokyklos stadionas. Tačiau jame uždraudė. Norėtume vaikams tokios aktyvios aikštelės su išlietais kalneliais kaip Prie Nemenčinės. Vietos turime Salininkuose daug, keliasi daug jaunų šeimų, o veiklos vaikams nėra.