Naujosios Vilnios

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Kojelavičiaus gatvė

2022-06-17  •  Naujosios Vilnios

Suremontuoti (tiksliau pabaigti remontuoti) A. Kojelavičiaus gatvę. Jau 9 mėnesiai kai gyventojai kasdien laužo savo turtą, sąnarius ir galbūt kaulus. Gėda, kai miesto šeimininkai galvoja tik apie pakazuchą centre.

Vandens gertuvė Tremtinių stotelėje(į miesto pusę)

2022-06-15  •  Naujosios Vilnios

Vasarą daug žmonių laukia autobusų Tremtinių stotelėje, stovėdami saulėje. Aplink asfaltas ir pasidaro labai karšta. Gertuvė žmonėms labai pagelbėtų.

Daugiau tekstilės konteinerių

2022-06-15  •  Naujosios Vilnios

Žmonės nebepaliktų prie šiukšlių konteinerių tekstilę ir nebeišmestų jos i bendras šiukšles, nes nebereikėtų važiuoti į kitą rajono dalį tik tekstilei išmesti, nes rajone tik 1 tekstilės konteineris.

Vieša dirbtuvė

2022-06-09  •  Naujosios Vilnios

Vieta, kur žmonės galėtų ateiti it gaminti arba taisyti baldus ar dar ką. Dirbtuvėje taip pat galėtų būti visi reikalingi įrankiai. Žmonės turėtų vietą, kur galėtų užsiimti darbais, ypač tie, kurie gyvena butuose. Taip pat skatintų bendravima ir bendradarbiavimą bendrovėje

Grilio arba/ir pikniko vietos parke

2022-06-08  •  Naujosios Vilnios

Suteiktų žmonėms galimybę ilsėtis ir bendrauti šiltu metų laiku. Galėtu būti pikniko stalai su šiukšliadėžėmis ir griliai.

Daiktų biblioteka

2022-06-08  •  Naujosios Vilnios

Vieta, kur žmonės galėtų skolintis (pvz. 2 sav.) daiktus, kurių neapsimoka pirkti, nes nebus naudojamos ilgą laiką. Tokie daiktai, kaip siuvimo mašinos, statybos įrankiai, virtuvės įrankiai ir t.t. Taip pat galima padaryti sėklų biblioteką, kad žmonės galėtų pasiimti sėklų nemokamai. Visa tai padės ir  žmonėms ir aplinkai.

Fontanai-prausyklos paukščiams

2022-06-07  •  Naujosios Vilnios

Bus gražu žmonėms žiūrėti ir padės pauksčiams šiltu metų laiku.

Mini Botanikos Sodas

Mini Botanikos Sodas

2022-06-07  •  Naujosios Vilnios

Sveiki,

 

Labai norėčiau, kad padarytų mini botanikos sodą palei upę. Būtų įvairių augalų ir gėlių atsizvelgiant i metų laikus kad nuolat žydėtų ir žaliuotų.  Vaizdas būtų estetiškas ir oras gaivesnis.

Turėtų būti takai su suoliukais, lesykelemis, supynemis, šiukšledezemis, apšvietimu.

Stacionarios lesyklos

2022-06-07  •  Naujosios Vilnios

Stacionarios lesyklos su informacija apie pauksčius ir informacija apie tai, kuo galima lesinti, kaip Užupyje. Pagerings rajono vaizdą.

Pėsčiųjų perėja

2022-06-07  •  Naujosios Vilnios

Šioje vietoje dažnai vaikšto suaugusieji ir vaikai. Nesaugu.Yra reikalinga pėsčiųjų perėja.