Panerių

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Screenshot_20220922-152803_Samsung_Internet.jpg

Vaikų ir paauglių žaidimo bei laisvalaikio parkas

2022-09-22  •  Panerių

Intesnyviai besikūriančioje Bališkių gyvenamųjų namų bendrijoje bei aplink Gurelių bei kitose gatvėse įsikūrė jaunos šeimos, kurios dar tik laukiasi kūdikėlių, kitos jau sūpuoja, o dar kitose jau net kiemuose bėgioja vaikai ir paaugliai. Galimai nesumeluočiau, kad per paskutinius penkerius metus mūsų aplinkoje jau auga apie 30 vaikų, tačiau gaila, kad neturime nei dviračių takų, nei stadiono, nei vaikų žaidimo ir laisvalaikio aikštelės, kad palengvintų ne tik mamoms gyvenimą, nes vaikai šiuo metu tiesiog auga ir žaidžia ant asfalto, bet vienareikšmiškai pradžiūgintų mažuosius. Mums labai labai trūksta aištelės, kurioje tiek mūsų mažiausieji, tiek paaugliai galėtų leisti savo laisvalaikį.  

Screenshot_2022-09-22_at_10.52.23.png

Mažosios poilsio zonos įrengimas

2022-09-22  •  Panerių

Tikslas: įrengti mažąją poilsio erdvę su suoliuku, lauko stalo tenisu ir lauko stalo futbolu Panerių seniūnijoje, Maciuliškėse, Bališkėse, kur labai trūksta viešųjų erdvių. Gyventojų, o kartu ir šeimų su vaikais sparčiai daugėja, todėl tokio pobūdžio poilsio erdvė būtų pirmoji socialinė infrastruktūra kvartale ir skatintų sveikatingumą, socializaciją, o bendruomenė ja rūpintųsi, ilgainiui plėstų, prižiūrėtų. Čia galima būtų organizuoti ir stalo teniso/futbolo turnyrus, o bendruomenė pasirūpintų apdovanojimais. Šia infrastruktūra galėtų naudotis tiek vyresni, tiek ir vaikai, būtų tarpusavio bendradarbiavimas.

Kvartalo gatvės sukasi ratu, todėl yra įprasta per Sakalų kalvų kvartalą pasiekti mišką ar šio ar aplinkinių kvartalų gyventojams išeiti ratu pasivaikščioti, todėl poilsio vietelė mamoms su vaikais, senjorams, gyventojams su augintiniais bus taip pat labai naudinga.

Taip pat kartu norima pastatyti ir viešąjį rūšiavimo konteinerį ir šiukšliadėžę, kad poilsio erdvėje būtų palaikoma tvarka bei skatinama rūšiuoti. Matėme iš patirties, kad jei yra poilsio erdvėje nėra šiukšliadėžės, tuomet traškučių, gėrimų pakeliai ar kitos šiukšlės pradeda rinktis tiesiog ant žemės.

Pažymėta vieta, kad kelių kvartalų gyventojams būtų patogu pasiekti šią erdvę. Vieta yra orientacinė ir gali būti derinama, perkeliama kvartalo ribose. Pasirinkti objektai priskiriami mažajai infrastruktūrai, todėl gali būti lengvai perkeliami, jei būtų vykdomi kokie darbai.

 

Suoliuku irengimas

2022-09-21  •  Panerių

Sveiki,Kibirksties g.1,3,5,7 namu laiptiniu irengti suoliukus.Aciu 

Siuksledeziu irengimas

2022-09-16  •  Panerių

Sveiki,reiktu irengti didesnio gabarito ir visu rusiu konteinerius siukslems,esanciame kibirksties g.1,3,5,7 namu.Siuo metu turimos siuksledezius issidesciusios per dvi vietas,ju neuztenka pagal turi,isvezimas sukelia papildomo trikdzio,nes siuksliavezis sustoja ant pacio kelio,nera tekstiles konteinerio.Irengti pozemines siuksledezes ir joms tinkama vieta,kad negrukdytu is/ivaziuoti.

 

Treniruokliu aiksteles irengimas arba senos krepsinio aiksteles atnaujinimas

2022-09-16  •  Panerių

Sveiki,Aukstuosiuose paneriuose,Kibirksties g. Esanciame parkelyje,salia senos krepsinio aiksteles irengti keletas treniruokliu.Uzimtumas,idomumas tiek pagyvenusiems zmoniems tiek vaikams.Arba atnaujinti sena krepsinio aikstele (isvalyti danga,pastatyti suoliuku daigiau,galbut aptverti,irengti papildomoms sporto sakoms reikiama inventroiu kaip galimybe tinklinio pastatymas,maziesiems krepsinio stendus,gal net lauko tenisa irengti tereikia tik 2 stulpu ir tinklo).

Gril zonos

Gril zonos

2022-08-30  •  Panerių

Laba diena. Gerai būtų įrengti gril zonas Kazbėjų ir Naujasodžiu poilsio zonose prie Vokės upės. 

Kazbėjų ir Naujasodžiu poilsio zonos.

Kazbėjų ir Naujasodžiu poilsio zonose įrengti gril zonas.

2022-08-14  •  Panerių

Prie Vokės upės senojo gardino plento poilsio zonose įrengti gril zonas, taipat būtų gerai įrengti apšvietimą prie vaikų žaidimo aikštelės kuri taipat randasi poilsio zonoje. Pastatiti automobilių vairuotojams perspejamus ženklus kur gali statit savo automobilius. 

Takas

Panerių erozinio kalvyno parkas

2022-06-29  •  Panerių

Panerių erozinis kalvynas turi nuostabių gamtos vaizdų, kuriais grožėtis būtų lengviau sutvarkius aplinką. Šioje vietoje reikėtų įrengti žvyro pėsčiųjų takus, poilsio vietas su griliu, suoliukus. Taip pat sutvarkyti aplinka, nes daug kur mėtosi statybinių medžiagų ir kitų šiukšlių.

Tinklinio aikštelės atnaujinimas

2022-06-13  •  Panerių

Paplūdimio tinklinio aikštelei prie mokyklos atnaujinimui, pro sena tinkla kamuolys kiaurai pralenda, ant smėlio aikštelei stiklų pridaužyta, kurių jau išgrėbti visų tikrai nepavyks, reiktų nuimt viršūtinį sluoksnį ir užpilti naujo smėlio, stulpai aikštelei nusidėvėja jau nuo seniau jungti su mediniais brusais, kurie baigia supūti... labai trūksta apsauginių tinklų kamuoliui sustabdyti, pagelbėkit jaunimui!!😊

Trakų_Vokės_dvaras.jpg

Dviračių takas iš Vilniaus į Trakų Vokę

2022-06-08  •  Panerių

Reikalingas saugus dviračių takas iš Vilniaus centrinės dalies iki Trakų Vokės dvaro - tai paskatintų atnaujintos vietos patrauklumą, lankomumą ir pagerintų gyventojų susisiekimą su miesto centru dviračiais, leistų sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį, taip pat vykti į darbą ar susitikimus eko transportu - dviračiais. 

Sirpučių g. Asfaltuotas kelias bei apšvietimas užmirštame kampelyje

2022-06-03  •  Panerių

Esame jaunų šeimų būrelis iš Trakų Vokės užmiršto kampelio, Sirpučių g. Kalba eina apie neasfaltuotą, neapšviestą, greideriais nevalomą (arba labai retai valomą) gatvės galą, kitaip tariant užmirštą kampelį, kuriame zuja jaunos šeimos, su mažais vaikais. Keliauja Sirpučių gatve iki Vokės parko, vaikų žaidimų aikštelių, darželio ir mokyklos, tik salygos tam yra beviltiškos, klampoti reikia per balas arba amžinai duobėtu keliu ir tuo labiau neapšviestu keliu.  Mūsų idėja ir prašymas finansavimui yra toks, išasfaltuoti Sirpučių gatvę iki galo, iki Liepų valdų kvartalo, pastatyti apšvietimo stulpus, kad būtų saugu ir jauku visiems, mažiems ir dideliems. 

Vaikų žaidimo aikštelė

2022-06-03  •  Panerių

Labai truksta žaidimo aikštelių nes patiems mažiausiams visiskai nera nei supyniu skirtu nei smeliniu,nes vyresnio amziui vaikams yra,o musu maziukai visiskai apleisti

Šeimų ir jaunimo poilsio ir sporto zona.

2022-06-03  •  Panerių

 Aukštieji Paneriai labai plečiasi ir jaunatviškėja ... Didelis trukūmas užimtumui .... Turime viena krepšinio aikštele ir kelis naujus treniruoklius .Labai trūksta poilsio zonų kur galima būtų su šeima išeit, pasibūti, kažkokį kepsniuką išsikepti grill zonoje ir kad vaikams būtų kuom užsiimti ir jaunimui .  Kažkada senai buvo padarytas parkas iš medžio rastų prie Kadugių gatvės . Dabar ta vieta užaugusi krumais ir medžiais . Juk galima būtų atnaujint tą vietą ir įrengti " Šeimų poilsio ir kultūros zoną " Arba panaudoti žemės sklypą buvusių metalinių garažų vietoje .

Žaidimų aikštelė

2022-06-03  •  Panerių

Sveiki, labai reikėtų Gureliuose kokios žaidimų aikštelės vaikams, nes mes nieko neturime (nei kokio stadiono, nei krepšinio ar futbolo aikštelės, nei vaikų žaidimų aikštelės), palyginus su kitomis šios seniūnijos gyvenvietėmis. 

inbound7196274459206269773.jpg

Gėlės

2022-06-03  •  Panerių

Aukštieji paneriai Vilniaus miestas, o visai užmirštas, čia juk ir panerių memorialas į kurį atvažiuoja daug žmonių, kurie pravažiuodami iki jo isivaizduoja, kad paneriai yra kaimu kaimas, nes čia niekas nieko nedaro. Prašome įdėkitę spalvų (tai yra gėlių) į mūsų rajoną, ant apšvietimo stulpų žydinčiu vazonų, padarykite kokias nors žalias ar parko zonas, bent kažka padarykite, kad tai kažkiek pagyvintu rajoną. 

inbound3488494753008528374.jpg

Vaiku žaidimo aikštelės

2022-06-03  •  Panerių

Aukštuose paneriuose truksta žaidimo aikštelių vaikams tiek mažiems tiek viresnio amžiaus.

Sporto/treniruoklių aikštelė Aukštuose Paneriuose

2022-06-03  •  Panerių

Buvusių garažų teritorijoje įrengti sporto/treniruoklių aikštelę. Paneriai visai apleisti, jaunimui reikia veiklos.

Rampa

Riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampa

2022-06-03  •  Panerių

Siūlau įrengti riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampą. Rampos vietą siūlau šalia jau esamos vaikų žaidimų aikštelės. Rampa būtų įrengta valstybinėje žemėje tarp mokyklos ir darželio teritorijų. Ši vieta yra patogi, nes visa šeima gali užsiimti aktyvia veikla, t. y. mažieji vaikai žaisti esamoje žaidimų aikštelėje,mamos ir tėčiai sportuoti stadione arba sportuoti naudojantis jau esančiais treniruokliais o paaugę vaikai aktyviai leisti laisvalaikį šioje siūlomoje riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampoje.

Išsispręstų problema kai vaikai važinėja su riedučiais ir paspirtukais stadione, būtų tausojama naujai įrengto stadiono danga.

Nauda paaugliams, naudojant naują erdvę sportui, aktyviam laisvalaikiui.

Išsiplėstų jau esamos aktyvaus laisvalaikio zonos funkciolumas, jaunieji seniūnijos gyventojai turėtų pirmą tokio pobūdžio sporto įrenginį.