Panerių

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Screenshot_2022-09-22_at_10.52.23.png

Mažosios poilsio zonos įrengimas

2022-09-22  •  Panerių

Tikslas: įrengti mažąją poilsio erdvę su suoliuku, lauko stalo tenisu ir lauko stalo futbolu Panerių seniūnijoje, Maciuliškėse, Bališkėse, kur labai trūksta viešųjų erdvių. Gyventojų, o kartu ir šeimų su vaikais sparčiai daugėja, todėl tokio pobūdžio poilsio erdvė būtų pirmoji socialinė infrastruktūra kvartale ir skatintų sveikatingumą, socializaciją, o bendruomenė ja rūpintųsi, ilgainiui plėstų, prižiūrėtų. Čia galima būtų organizuoti ir stalo teniso/futbolo turnyrus, o bendruomenė pasirūpintų apdovanojimais. Šia infrastruktūra galėtų naudotis tiek vyresni, tiek ir vaikai, būtų tarpusavio bendradarbiavimas.

Kvartalo gatvės sukasi ratu, todėl yra įprasta per Sakalų kalvų kvartalą pasiekti mišką ar šio ar aplinkinių kvartalų gyventojams išeiti ratu pasivaikščioti, todėl poilsio vietelė mamoms su vaikais, senjorams, gyventojams su augintiniais bus taip pat labai naudinga.

Taip pat kartu norima pastatyti ir viešąjį rūšiavimo konteinerį ir šiukšliadėžę, kad poilsio erdvėje būtų palaikoma tvarka bei skatinama rūšiuoti. Matėme iš patirties, kad jei yra poilsio erdvėje nėra šiukšliadėžės, tuomet traškučių, gėrimų pakeliai ar kitos šiukšlės pradeda rinktis tiesiog ant žemės.

Pažymėta vieta, kad kelių kvartalų gyventojams būtų patogu pasiekti šią erdvę. Vieta yra orientacinė ir gali būti derinama, perkeliama kvartalo ribose. Pasirinkti objektai priskiriami mažajai infrastruktūrai, todėl gali būti lengvai perkeliami, jei būtų vykdomi kokie darbai.

 

10 000 €
Rampa

Riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampa

2022-06-03  •  Panerių

Siūlau įrengti riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampą. Rampos vietą siūlau šalia jau esamos vaikų žaidimų aikštelės. Rampa būtų įrengta valstybinėje žemėje tarp mokyklos ir darželio teritorijų. Ši vieta yra patogi, nes visa šeima gali užsiimti aktyvia veikla, t. y. mažieji vaikai žaisti esamoje žaidimų aikštelėje,mamos ir tėčiai sportuoti stadione arba sportuoti naudojantis jau esančiais treniruokliais o paaugę vaikai aktyviai leisti laisvalaikį šioje siūlomoje riedučių, paspirtukų ir riedlenčių rampoje.

Išsispręstų problema kai vaikai važinėja su riedučiais ir paspirtukais stadione, būtų tausojama naujai įrengto stadiono danga.

Nauda paaugliams, naudojant naują erdvę sportui, aktyviam laisvalaikiui.

Išsiplėstų jau esamos aktyvaus laisvalaikio zonos funkciolumas, jaunieji seniūnijos gyventojai turėtų pirmą tokio pobūdžio sporto įrenginį.

10 000 €