Panerių

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Petankės aikštynas

2022-06-15  •  Panerių

Panerių seniūnijos teritorijoje pakanka vietų prie gyvenamųjų namų, pamiškėse ar poilsio zonose įrengti 3-4 petankės aikštyną. Pvz., Vaduvos g. rajone yra gausu daugiabučių ir akivaizdžiai stinga sporto-laisvalaikio teritorijų. Petankė - demokratiška sporto šaka tinkanti tiek moksleiviams, tiek pensininkams. Pastarieji yra visiškai užmiršti sportavimo prasme jie neturi nieko ne tik Paneriuose, bet ir visame mieste. 

Kiekvienas šaligatvis ar takelis galėtų virsti petankės takeliu, jei miesto ar seniūnijos valdžia nesistengtų visų takelių pakišti po plytelėmis. 

Tinklinio aikštelės atnaujinimas

2022-06-13  •  Panerių

Paplūdimio tinklinio aikštelei prie mokyklos atnaujinimui, pro sena tinkla kamuolys kiaurai pralenda, ant smėlio aikštelei stiklų pridaužyta, kurių jau išgrėbti visų tikrai nepavyks, reiktų nuimt viršūtinį sluoksnį ir užpilti naujo smėlio, stulpai aikštelei nusidėvėja jau nuo seniau jungti su mediniais brusais, kurie baigia supūti... labai trūksta apsauginių tinklų kamuoliui sustabdyti, pagelbėkit jaunimui!!😊

Trakų_Vokės_dvaras.jpg

Dviračių takas iš Vilniaus į Trakų Vokę

2022-06-08  •  Panerių

Reikalingas saugus dviračių takas iš Vilniaus centrinės dalies iki Trakų Vokės dvaro - tai paskatintų atnaujintos vietos patrauklumą, lankomumą ir pagerintų gyventojų susisiekimą su miesto centru dviračiais, leistų sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį, taip pat vykti į darbą ar susitikimus eko transportu - dviračiais. 

Sirpučių g. Asfaltuotas kelias bei apšvietimas užmirštame kampelyje

2022-06-03  •  Panerių

Esame jaunų šeimų būrelis iš Trakų Vokės užmiršto kampelio, Sirpučių g. Kalba eina apie neasfaltuotą, neapšviestą, greideriais nevalomą (arba labai retai valomą) gatvės galą, kitaip tariant užmirštą kampelį, kuriame zuja jaunos šeimos, su mažais vaikais. Keliauja Sirpučių gatve iki Vokės parko, vaikų žaidimų aikštelių, darželio ir mokyklos, tik salygos tam yra beviltiškos, klampoti reikia per balas arba amžinai duobėtu keliu ir tuo labiau neapšviestu keliu.  Mūsų idėja ir prašymas finansavimui yra toks, išasfaltuoti Sirpučių gatvę iki galo, iki Liepų valdų kvartalo, pastatyti apšvietimo stulpus, kad būtų saugu ir jauku visiems, mažiems ir dideliems. 

Vaikų žaidimo aikštelė

2022-06-03  •  Panerių

Labai truksta žaidimo aikštelių nes patiems mažiausiams visiskai nera nei supyniu skirtu nei smeliniu,nes vyresnio amziui vaikams yra,o musu maziukai visiskai apleisti

Šeimų ir jaunimo poilsio ir sporto zona.

2022-06-03  •  Panerių

 Aukštieji Paneriai labai plečiasi ir jaunatviškėja ... Didelis trukūmas užimtumui .... Turime viena krepšinio aikštele ir kelis naujus treniruoklius .Labai trūksta poilsio zonų kur galima būtų su šeima išeit, pasibūti, kažkokį kepsniuką išsikepti grill zonoje ir kad vaikams būtų kuom užsiimti ir jaunimui .  Kažkada senai buvo padarytas parkas iš medžio rastų prie Kadugių gatvės . Dabar ta vieta užaugusi krumais ir medžiais . Juk galima būtų atnaujint tą vietą ir įrengti " Šeimų poilsio ir kultūros zoną " Arba panaudoti žemės sklypą buvusių metalinių garažų vietoje .

Žaidimų aikštelė

2022-06-03  •  Panerių

Sveiki, labai reikėtų Gureliuose kokios žaidimų aikštelės vaikams, nes mes nieko neturime (nei kokio stadiono, nei krepšinio ar futbolo aikštelės, nei vaikų žaidimų aikštelės), palyginus su kitomis šios seniūnijos gyvenvietėmis. 

inbound7196274459206269773.jpg

Gėlės

2022-06-03  •  Panerių

Aukštieji paneriai Vilniaus miestas, o visai užmirštas, čia juk ir panerių memorialas į kurį atvažiuoja daug žmonių, kurie pravažiuodami iki jo isivaizduoja, kad paneriai yra kaimu kaimas, nes čia niekas nieko nedaro. Prašome įdėkitę spalvų (tai yra gėlių) į mūsų rajoną, ant apšvietimo stulpų žydinčiu vazonų, padarykite kokias nors žalias ar parko zonas, bent kažka padarykite, kad tai kažkiek pagyvintu rajoną. 

inbound3488494753008528374.jpg

Vaiku žaidimo aikštelės

2022-06-03  •  Panerių

Aukštuose paneriuose truksta žaidimo aikštelių vaikams tiek mažiems tiek viresnio amžiaus.

Sporto/treniruoklių aikštelė Aukštuose Paneriuose

2022-06-03  •  Panerių

Buvusių garažų teritorijoje įrengti sporto/treniruoklių aikštelę. Paneriai visai apleisti, jaunimui reikia veiklos.