Pilaitės

Seniūnijos biudžetas: 10 000 €


Sporto aikštelė

2022-09-23  •  Pilaitės

Krepšinio arba futbolo (arba ir tokia, ir tokia) aukštelė laukymėje tarp Gilužio g., Varnės upelio ir PIlaitės prospekto

Nuvažiavimai nuo šaligatvių neįgaliųjų vežimėliams

2022-09-23  •  Pilaitės

Neįgaliųjų kelionė iki parduotuvės kartais tampa sudėtinga užduotimi. Kai kur formaliai tie nuvažiavimai yra, tačiau statumas toks, kad nepavyktų juo pasinaudoti. Reikia "sužiūrėti" trasas bent jau nuo socialinių būstų.

Teko stebėti (ir padėti), kaip nelengva kirsti Karaliaučiaus gatvę ties Karaliaučiaus g.8 namu, nes už perėjos iškart staigus pakilimas. O ties sankryža su Vydūno g. kirtus gatvę, į Maxima parduotuvę patekti vis tiek labai sunku, nes ten duobėtas šaligatvis ir, man rodos, normalaus užvažiavimo vis tiek nėra.

Baseinas

2022-09-21  •  Pilaitės

Ugdymas ir sveikatinimas

Suoliukai

2022-09-20  •  Pilaitės

Bitėnų gatvės senuosiuose namuose gyvena daug pensijinio amžiaus žmonių. Išėjus į lauką norėtųsi prisėsti, tad norėtųsi suoliukų prie laiptinių Bitėnų g. 5, 7, 9, 11 namuose

Iliustracija

Iškirsti avarines situacijas keliančius krūmus Pilaitės pr. skiriamojoje j.

2022-09-14  •  Pilaitės

Krūmai Pilaitės pr. ir Tvankstos g. sankryžoje labai trukdo matomumui, norinties iš Pilaitės pr. atlikti kairįjį posūkį į Tvankstos g./ arba apsisukti.

Žr. iliustracijas:

(1) automobilis, atvažiavęs Pilaitės pr. nuo miesto pusės ir norinti sukti į kairę - į Tvankstos g., per krūmus sunkiai mato atvažiuojančius nuo Papiškių pusės į Pilaitės pr. Reikia visiškai sustabdyti, tada kol įsibėgėji.

(2) automobiliai, atvažiuojantys nuo Papiškių pusės irgi sunkiai mato (1) automobilius arba negali įvertinti jų greičio - ar jie neiššoks staiga.

(1) automobilis, norintis apsisukti, dėl riboto matomumo ir kelio išplatėjimo negali įvertinti, ar (2) automobiliai važiuoja pirma ar antra juosta. Tad užlaiko visą srautą, kol abi juostos atsilaisvina.

Lietaus nuotekos Kriaučiūnų gatvėje

2022-08-23  •  Pilaitės

Kriaučiūnų gatvėje nėra įrengtos normalios lietaus nuotekų sistemos. Žemesnėse vietose, ant kelio, kai palyja ar tirpsta sniegas, susidaro didžiulės balos. Reikėtų įrengti normalias lietaus nuotekas.

Šviesolaidinis internetas

2022-08-23  •  Pilaitės

Nutiesti šviesolaidini interneto kabelį Kriaučiūnų gatve. Kol kas galimas tik mobiliojo interneto variantas, kuris nėra stabilus ar greitas ir, kuo toliau, tuo labiau prastėja, dėl didėjančio žmonių kiekio Kriaučiūnuose.

Dviračių/ pėsčiųjų takai

2022-08-23  •  Pilaitės

Verkiant reikia dviračių ir pėsčiųjų takų

Pėsčiųjų šaligatvis

2022-08-22  •  Pilaitės

Labai reikalingas pėsčiųjų šaligatvis nuo Kriauciunu link Pilaites ( link Giluzio ežero plezo, nes nuo ten šaligatvis link Pilaites yra) , si puse labai plečiasi, daug vaiku, kurie rytais skuba i autobusu stotele, kad važiuoti i mokykla, o nuo Baltiesos, Cintu , Kriauciunu gatves link Salotes gatves nera jokio šaligatvio , vaikai eina važiuojamąją kelio dalimi, kur yra staigus posūkis su aukšta tvora, kur nesimato atlekiančiu mašinų. Taip pat vasaros metu daug žmonių pėstute eina link Giluzio plezo. Labai labai reikia pėsčiųjų šaligatvio , nors ir siauro. Ačiū :) 

imcpzw381564.jpg

Vaikų žaidimų aikštelės/Poilsio erdvė

2022-08-17  •  Pilaitės

Trūksta žaidimų aikštelių tiek patiem mažiausiem, tiek vyresniems vaikams. Artimiausios aikštelės pilaitėje. Būtų smagu jei atsirastų erdvė vaikams ir pačiuose Kriaučiūnuose. 

Šaligatviai pėtiesiems

2022-08-17  •  Pilaitės

Labai reikalingi šaligatviai pėstiesiems Kriaučiūnuose. Gyvenvietė plečiasi, daugėja naujakurių, tačiau keliauti pėstute yra labai nesaugu, nes automobiliai laksto greitai, būtų daug saugiau pėstute eiti šaligatviu. Ypatingai didelis judesys yra kriaučiūnų gatvėj link ežerų ir Gavaičių gatvėje link stotelės. Tad prašymas būtų įrengti šaligatvius pėstiesiems visoje Gavaičių gatvėje ir Kriaučiūnų gatvėje bent atkarpoje nuo Gavaičių iki Gėlūžės ežero.

IMG_20220803_160601.jpg

Lauko teniso kortų aikštelė

2022-08-03  •  Pilaitės

 

Pilaitėje bene didžiausias pastaruoju metų gyventojų skaičius ir besiplečiantis sparčiausiai rajonas,labai labai norėtų visi gyventojai, kad kaip ir  Pašilaičių mikrorajone atsiradusių naujų puikios dangos ir įrangos Teniso kortų turėti ir Pilaitėje naujus lauko teniso kortus.

 

Pašilaičiuose susibūrę žmonės intensyviai treniruojasi ir nelabai noriai įsileidžia iš kitų rajonų žmonių, suprantama, laiką leidžia ir judėti nepamiršta mūsų senjorai,taip pat jauni aktyvūs norintys judėti ir išbandyti ši nuostabų be amžiaus ribų tinkantį sportą.

 

Nepaslaptis ,kad likviduoti ruošiami VRM teniso kortai Žirmūnų gatvėje palei upę, kurie yra pilnai naudojami, tinkami ir labai geros būklės.Ten treniruojasi begalė žmonių, vaikų dirba treneriai ir dabar viską nugriaus nuo šio rudens ,liks labai nuskriausti sportininkai kuriems tenisas tapęs Gyvenimo būdu ir didelė gyvenimo ir sveikatos dalis .

 

Bus daug nuskriaustų žmonių

 

Todėl labai labai prašome visų žaidžiančių ir norinčių žaisti, dėl didelio Teniso aikštelių trūkumo Vilniuje negalinčių žmonių, senjorų ir vaikų vardu prašymu,pastatyti bent 2 teniso aikšteles Vilniaus Pilaitės mikrorajone šalia futbolo stadiono.

 

Būsime ypač laimingi,sveiki ir dėkingi!!!!🤗🤗🤗🙏🙏🙏🎾🎾🎾

 

Gilužio_ir_Elbingo_g_sankryža_3.png

Pušų išsaugojimas (persodinimas) būsimos Gilužio g. vietoje (prie vandenvietės)

2022-08-01  •  Pilaitės

Gilužio g. nuo Karaliaučiaus g. link Padekaniškių g. ateityje bus platinama ir neišvengiamai reiktų šalinti pušis, esančias netoli Elbingo g. (konkrečiai - ties Elbingo g. 4, 6, 12 namais). Norėtųsi visas gražuoles pušis, esančias būsimo kelio vietoje, išsaugoti - persodinti link kvartalo tvoros, arba tiesiog kažkur šalia kelio. Iliustracijos pridedamos.

Krepšinio aikštelės Pretorijaus g. atnaujinimas

2022-06-29  •  Pilaitės

  Priešais Pretorijaus g.5 namą yra krepšinio aikštelė, kurią reikia atnaujinti: 1) rupi, sutrūkinėjusi danga; 2) lankai palankstyti; 4) reikia ir naujų lentų ; 4) būtų gerai įrengti tinklą (bent iš vienos pusės; kad kamuolys neriedėtų į gatvę. Galėtų būti dvi aikštelės.

Pėsčiųjų takas

2022-06-27  •  Pilaitės

Reikalingas pėsčiųjų takas Pilaitės pr. nuo surinkimo aikštelės iki Moki Veži. 

Žaidimų aikštelė

2022-06-27  •  Pilaitės

Žaidimų aikštelė Pajautos g. 1 ir Pajautos g. 3 kieme vietoje senos išmontuotos aikštelės, kas būtų smagu turėti tiek vaikams aplinkiniuose namuose, tiek vaikų darželiui įsikūrusiame Pajautos g. 3 name.  

Dviračių/Pėsčiųjų takas

2022-06-27  •  Pilaitės

Dviračių/Pėsčiųjų takas Taurupės gatvėje iki Salotės ežero. 

Mažasis namukas jaunimui

2022-06-17  •  Pilaitės

Paskutiniu metu jaunimas renkasi vaikų aikštelėse klauso ten muzika ir to pačiu trugdo mažiesiems ten žaisti manau jiems reikia atskiros erdves kur jie galetu tai pat susirinkt ir pasedet niekam nemaišant 

Pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas (Tolminkiemio g. )

2022-06-14  •  Pilaitės

Pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas virš Pilaitės pr., sujungiantis Tolminkiemio g.

avarija-vilniuje-zujunu-g-87373185.jpg

Peščiųjų takas Zujūnų g .

2022-06-13  •  Pilaitės

Yra būtinas peščiųjų takas Zujūnų g . Baisu matyti, kaip žmonės nesaugiai eina šalia šitos judrios gatvės :(