Rasų

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


zarasutiltas.jpg

Saugus ir tvarkingas praėjimas po Zarasų tiltu (Markučių ir Paupio jungtis)

2022-06-27  •  Rasų

Laba diena,

Siūlome atnaujinti praėjimą po Zarasų tiltu, kad jis būtų saugus, tvarkingas ir gražus. Abejose Drujos g. pusėse vyksta intensyvios statybos, dėl kurių vis didėja pėsčiųjų, dviratininkų ir automobilių eismas per po tiltu esančią jungtį. Šiuo metu tilto konstrukcijos apsilupę, apaugusios žolėmis ir apipaišytos menkaverčiais grafičiais, o apšvietimas prastas (nuotraukose pateiktas dabartinės situacijos vaizdas). 

Siūlome pakeisti praėjimo išvaizdą jį išradingai apšviečiant (nuotraukose pateiktas vienas kitų miestų pavyzdys) arba, jei toks sprendimo būdas pasirodytų per brangus, suteikiant erdvę menininkams išpiešti tilto konstrukcijas (nuotraukose pateikti du kitų miestų pavyzdžiai). 

Už gražesnį Vilnių!

 

Tinklinio aikštelė

2022-06-13  •  Rasų

Rasų seniūnijoje ant Liepkalnio kalno vietos bendruomenei labai reikalinga tinklinio aikštelė (būtų idealu su paminkštinta danga)

maxresdefault.jpg

Dviračių ir pėsčiųjų takas nuo Manufaktūrų g. iki Belmonto

2022-06-07  •  Rasų

Labai reikalinga dviračių tako jungtis nuo Manufaktūrų g., už tilto per Vilnelę iki Belmonto.

Belmonte yra labai graži gamtos oazė, kriokliai, atodanga, obelų sodas, Vilnelė. Čia mielai dviračiais važiuotų Vilniečiai tiek sportuoti, tiek praleisti laiką gamtoje.

Tačiau šiuo metu to padaryti neįmanoma, nes važiuoti siaura, vingiuota Belmonto automobilių gatve yra be galo pavojinga ir nesaugu. Dviračių takas išspręstų šią problemą. 

Vilniuje labai trūksta dviračių takų vedančių į gamtos objektus ir poilsio vietas. 

 

Stadionas

Paplūdimys

2022-06-07  •  Rasų

Būtų šaunu, jeigu būtų įrengtas Vilnelės paplūdimys prie stadiono Kaukysos gatvėje

Šunų aikštelė

2022-06-07  •  Rasų

Augančiame rajone prie Kaukysos g. stadiono sparčiai auga ir gyventojų su augintiniais skaičius. Labai džiaugiamės įrengtomis spec. šiukšliadėžėmis keturkojų išmatoms, tačiau taip pat labai praverstų atskira teritorija, kur šunys galėtų treniruotis bei žaisti aptverti, nesukeldami nepatogumų kitiems šunims ir žmonėms.  Tokių aikštelių pavyzdžiai - 

https://madeinvilnius.lt/naujienos/miestas/verkiuose-atidaryta-moderni-sunu-vedziojimo-aikstele/ 

https://madeinvilnius.lt/naujienos/miestas/verkiuose-ir-pasilaiciuose-modernios-gyvunu-vedziojimo-aiksteles/

252231184_7163690566989772_2843598157202883471_n.jpg

Markučių rajono kamerinės skulptūros parkas

2022-06-03  •  Rasų

 

Markučių rajonas plečiasi, atsinaujina ir keičiasi - tarp urbanistiniės plėtros elementų akivaizdziai čia trūksta kultūrinių erdvių, siūlytume steigti Markučiuose kamerinių skulptūrų parką, naujose erdvėse kurti mažosios skulptūros akcentus. Tai suteiktų gyvumo ir gražumo rajonui, taip pat būtų ir jaunųjų menininkų kūrybos erdvė.