Senamiesčio

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


lauko-treniruokliai-72174964.jpg

Sveikatai ir gerai nuotaikai - mankštos ir fizinio aktyvumo aištelė

2022-06-15  •  Senamiesčio

Senamiestyje reikai dugiau mankštos aikštynų - tai gerina gyvenimo kokybę, kuria draugišką atmosferą ir suteikia galimybę gyventojams puoiselėti sveikatą ir gerą nuotaiką. Siūloma vieta - žaioji erdvė Lapų gatvėje, Senamiestyje. Ši erdvė dabar yra nenaudojama, o galėtų būti puikiai įveiklinta, nes šioje Senamiesčio pusėje mankštos ir fizinio aktyvumo aikštelės su lauko treniruokliais, skirtos gyventojams, nėra..

zydintis-tiltas

Žydintis Užupio tiltas

2022-06-14  •  Senamiesčio

Siūloma įrengti gėlių lovelius ant pagrindinio Užupio tilto pietinės pusės. Tam skirti laikikliai yra nuo seno, tik daug kur trūksta pačių lovelių, kurie per laiką supuvo ir pražuvo. Dabar yra keli apipuvę lovelių likučiai, kurie nepuošia, nei tilto nei miesto. Tačiau ir ten miestiečių iniciatyva atsiranda gėlės, kuriuomis džiaugiasi tiek vietiniai, tiek miesto sečiai. Kurkime žalią žydintį miestą. 

Jaunųjų muzikantų aikštė

2022-06-13  •  Senamiesčio

Cvirkos aikštė turi labai gera išplanavimą rengti koncertams. Teko vieną kartą gurkšnoti alų, šiuo metu aikštėje esančiame bare, kai grojo muzikantai. Vaibas buvo super. Tuomet kilo idėja, jog ten galėtų atsirasti dar bent keli vasaros barai, o esančioję scenoje groti muzikantai nuolat. Galbūt app'sas, per kurį rūsiuose vaibinantys hiparikai užsiregistruotų savo laiką ir tuo metu grotų? Būtų tiek naujas traukos centras, tiek muzikantai turėtų galimybę pasirodyti. Skatintume žmones burtis į grupes, vaikus mokintis groti instrumentais, o miestiečiams - nuostabi vieta susitikti ir atrasti naujų mėgstamų grupių.

Amfiteatras/ lauko kino salė

2022-06-08  •  Senamiesčio

Projektas - erdvės įveiklinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams, renginiams atvirame ore.

Sprendžiama problema - bendruomenės telkimas, erdvės renginiams sukūrimas, nenaudojamų erdvių įveiklinimas, senamiesčio puoselėjimas.

Projektą galima suskaidyti į mažesnius etapus (arba projektus) ir įgyvendinti atsižvelgiant į finansavimo galimybes ir laiką:

1. Už Šv. Stepono 22 namo nenaudojamą šlaitą (tiksliau dalį šlaito) reorganizuoti į laiptuotą/ amfiteatrinę erdvę.  

2. Įrengti komunikacijas - elektra technikai, įgarsinimui, apšvietimui.

3. Ekrano tvirtinimo vietos, projektoriaus pastatymo (būtų gerai apsaugota nuo kritulių) vietos įrengimas.

4. Aptvėtimo įrengimas. Manau, tai būtina, kitaip ten ganysis keturkojai, o jų šeimininkai ne visada sąmoningi. Aptvėrimą įsivaizduoju iš tvoros ir/ arba želdinių (pageidautina tik iš želdinių). Gėlių parko bendruomenė jau įrodė, kad geba įrengti ir prižiūrėti augalus savo kieme, tai būtų fantastiška įrengti gyvatvorę, tvoretę vijokliams.

5. Lauko grill zonos įrengimas.

Bendruomenės ir organizacijos, reliai visi pageidaujantys, turėtų erdvę atvirame ore, senamiestyje vesti užsiėmimus, seminatus, paskaitas, susibūrimus, aptarimus, susipažinimus, kino vakarus, baleto pasirodymus, pantomimų šou ir panašiai.

Sankryža

2022-06-05  •  Senamiesčio

Labai bloga sankryža Šlaito g.Stovi vienas šviesoforas,avarinės situacijos nuolatos.Reiktų šviesoforų.

16542713272483130982765264282312.jpg

Poilsio zona kieme

2022-06-03  •  Senamiesčio

Mūsų kieme, nugriovus medinius sandėliukus, liko erdvė, kuri niekaip neišnaudojama. Yra likučiai betono, vietomis žolė, o vietomis purvas. Būtų puiku, jei galėtume įrengti vaikų žaidimo erdvę, su specialia paminštinta danga ir gal krepšinio lanku (esam vis dėlto krepšinio šalis). Šalia suoliukas ar kitoks kitas sprendimas poilsiui.