Senamiesčio

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Lazdynų Pelėdos skveras

2022-10-08  •  Senamiesčio

Lazdynų Pėlėdos skveras yra vienas labiau apleistų skverų Vilniaus Senamiestyje. Atrodytų, kad neturėtų taip būti - jis apsuptas restoranų, kavinių, teatrų, tačiau jame kasdien girtuokliauja benamiai. Manau, kad taip yra, nes skveras yra apleistas: laiptai ištrupėję, gėlynai apleisti, suoliukai taip pat matę geresnių laikų. Prašau, apsodinkite daugiamečiais augalais gėlynus, suremontuokite laiptus, atnaujinkite jau esančius suoliukus. Tvarka traukia tvarką, o netvarka - netvarką. Jei bus jaukus skveras - jame noriai laiką leis įvairaus amžiaus žmonės - su ar be vaikų, šunų augintojai, Senamiesčio svečiai. Tai taps puikiu Senamiesčio bendruomenės traukos objektu ir taip sumažės viešosios tvarkos pažeidimų, šiukšlių.

 

Projekto darbo grupės patikslinimas: idėja perduodama balsavimui, numatant laiptus remontą, suoliukų atnaujinimą.

10 000 €
zarasutiltas.jpg

Saugus ir tvarkingas praėjimas po Zarasų tiltu (Markučių ir Paupio jungtis)

2022-06-27  •  Senamiesčio

Laba diena,

Siūlome atnaujinti praėjimą po Zarasų tiltu, kad jis būtų saugus, tvarkingas ir gražus. Abejose Drujos g. pusėse vyksta intensyvios statybos, dėl kurių vis didėja pėsčiųjų, dviratininkų ir automobilių eismas per po tiltu esančią jungtį. Šiuo metu tilto konstrukcijos apsilupę, apaugusios žolėmis ir apipaišytos menkaverčiais grafičiais, o apšvietimas prastas (nuotraukose pateiktas dabartinės situacijos vaizdas). 

Siūlome pakeisti praėjimo išvaizdą jį išradingai apšviečiant (nuotraukose pateiktas vienas kitų miestų pavyzdys) arba, jei toks sprendimo būdas pasirodytų per brangus, suteikiant erdvę menininkams išpiešti tilto konstrukcijas (nuotraukose pateikti du kitų miestų pavyzdžiai). 

Už gražesnį Vilnių!

 

7 500 €