Šeškinės

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Pėsčiųjų takas nutrūksta

Pėsčiųjų/dviračių takai

2022-06-09  •  Šeškinės

Kasdien matau begalę žmonių, keliaujančių per ukmergės gatvę, tačiau automobiliams - 5-7 eismo juostos, o pėstiesiams - mažiau nei metras. Čia labai dažnos spūstys ir kaip praktika parodė, plačios gatvės automobiliams sukuria tik dar didesnę paklausą juo keliauti. Manau, jog daugelis mielai rinktųsi kitą transportą (paspirtuką/dviratį) ar net pasivaikščiojimą pėsčiomis, jei tam būtų geresnės salygos. Autobusai, nors ir atskirti (puiki idėja), tačiau negali pravažiuoti dėl prie Saltoniškių žiedo susidariusių spūsčių. Automobilių posūkiuose ir taip siauras šaligatvis staiga nutrūksta, perėjų, bordiurų nuolydžių nėra, dėl ko ne kartą net man teko bėgti per gatvę. Pažymiu vieną iš tokių vietų žemėlapyje bei pridėtoje nuotaukoje, bet jų yra daug daugiau.

Labai norėčiau platesnių, sutvarkytų pėsčiųjų ir dviračių takų, ir žmonėms, bet ne automobiliams, skirto Vilniaus.

Taip pat galbūt neblogas variantas dalį kelio skirti dviračiams, tačiau manau, jog tai gali būti nesaugu dėl čia leistino didelio greičio automobiliams.

 

Šeškinės_ozas.jpg

Šeškinės Ozo poilsio ir sporto erdvių įrengimas

2022-06-08  •  Šeškinės

Šeškinės Oze labai reikia daugiau poilsio erdvių - daugiau patogių suoliukų, lounge tipo poilsio gultų - ypač apžvalgos vietose, nuo kurių atsiveria miesto ir Ozo panoramos - pavyzdžiui dabar apžvalgos vietoje netoli Radvilų gimnazijos stadiono yra tik vienas senas suoliukas, kuris dažnai būna užimtas. O kitose parko vietose, pvz link Ozo g., toliau nuo ežeriuko, - išvis nėra suoliukų. Reikia čia juos pastatyti. 

Taip pat būtų gerai nauji treniruokliai, nes dabar yra tik pora senų išlūžusių turnikų. Tai galėtų būti treniruokliai kaip Vingio parke, Valakampiuose arba prie Baltojo tilto. Stalo teniso stalai. Paplūdimio tinklinio aikštelė. Lauko teniso aikštelė. 

Reiktų išvalyti Šeskiuko ežeriuką. 

Reikėtų ir informacinių lentelių (dabar jos išlūžusios ir apleistos, jas reikėtų išmontuoti), parko žemėlapio. 

Būtų puiku padaryti Šeškinės Ozo parką saugia ir patrauklia poilsio, sporto, bėgiojimo, dviračių erdve.

Šeškinės Ozo parko atnaujinimo planas

Šeškinės Ozo parko atnaujinimas

2022-06-07  •  Šeškinės

Pristatomi Šeškinės Ozo parko atnaujinimo siūlymai:

1. Treniruoklių aikštelė  Šioje vietoje turime daug sportuojančių žmonių, tačiau trūksta treniruoklių zonos (siūloma vieta pažymėta plane žalia spalva, šalia vaikų aikštelės).

2. Papildomi suoliukai Reikėtų padidinti suoliukų skaičių, jų tikrai trūksta, ypač pastebima atšilus orams (siūlomos vietos pažymėtos plane ruda spalva).

3. Paukščių, voverių maitinimo vietos Šeškinės Ozo parke nėra nei vienos paukščių, voverių lėsyklos. Siūlymas įrengti kelias lėsyklas, taip pritraukiant miško gyventojus 'pasirodyti' ir paskanauti žmonių sudėto maisto. Nuotraukoje matomis kelios tokio tipo lesyklos, o siūlomos vietos pažymėtos plane oranžine spalva.

4. Sutvarkyti taką į Ozo parką Pagrindiniai takai į Šeškinės Ozo parką nėra pritaikytas atvykti tėvams su vežimėliais ar neįgaliesiems. Takai duobėti, trūksta plytelių, susidarė skylės.

5. Teniso kortas Parke yra didelis plonas nenaudojamos pievos (pažymėta plane žalia spalva), siūlymas įrengti čia teniso kortą visiems norintiems sportuoti.  

Sodinukai

Užsodinti medžiais ir krūmais šiukšlių konteinerius

2022-06-03  •  Šeškinės

Sveiki, su dukra pavasari savo kieme (daugiabucio kieme;) pasodinome du medzius, juos gavome nemokamai is Thomas Philips, po kurio laiko ir kiti kaimynai pasodino dar apie 10 medziu ir krumu. Mes turime noro ir laiko, ir kastuva ir laistytuva, duokit mums sodinuku, ir mes pasodinsime, kaip patys manysim grazu, pvz krumais uzsodinciau nugarine konteineriu dali, kad ju nesimatytu pro langus, o tik nuo gatves.  aciu

aleja8.jpg

Buivydiškių alėja

2022-06-03  •  Šeškinės

Buivydiškių alėjoje atsiras ramybės ir poilsio oazę – aplinkui žmonių būna nemažai, joje būtų jauku visiems – tiek suaugusiems, tiek vaikams, ši vieta stipriai atitraukta nuo triukšmingiausių gatvių. Erdvę puoš keli naujai pasodinti medeliai: dekoratyvinių klevų, pušų. Jaukiam poilsiui, skvere bus pastatyti visiškai nauji suoleliai, įrengtos naujos šiukšliadėžės, klombos,įrengtas naujas, modernus apšvietimas. labai svarbus dėl saugių vaikų kelionių į mokykl, tėvų – į darbus, be to, įrengiant naują apšvietimą, kuriama saugi, kokybiška ir palanki gyvenamoji aplinka. Atviresnėse erdvėse su želdinių užnugariu numatoma poilsio aikštelė su nedidele medine stogine.