Šeškinės

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Vaikų žaidimų aikštelės atnaujinimas

2022-09-23  •  Šeškinės

Adresu Šeškinės g. 71 vidiniame kieme yra vaikų žaidimų aikštelė, kuri jau senokai nematė atnaujinimo ir vaikams jau gali tapti pavojinga.  Gyvename šeimų ir senjorų apsupty, todėl labai norėtume, kad ši aikštelė butų atnaujinta ir pritaikyta ne tik vyresniems vaikams bet ir mažiausiems. Šiuo metu aikštelė yra dengta skalda, tačiau butų gerokai saugiau tiesti minkštą dangą.  Vidinis kiemas yra gana erdvus todėl tikrai yra vietos įrengti aikštelę aktyviam laisvalaikiui, pvz krepšiniui taip pat daugiau poilsio vietų bei šiukšlių dėžių. 

Stalo teniso stalai

2022-09-19  •  Šeškinės

Stalo teniso stalai

Tramplynai ir kalneliai dviračiams ir paspirtukams, skirti vaikams.

2022-09-19  •  Šeškinės

Šeškinėje yra labai daug vaikų, važinėjančių dviračiais, paspirtukais, riedlentės. Būtų puiku turėti tramplynus ir kalnelius, kuriais galėtų važinėti ir mokytis daryti triukus, vaikai. Tai skatintų jų fizinį aktyvumą ir saugesnį laiko praleidimo laiką,taip pat bendravimą su bendraminčiais . 

Šiukšliadėžės šuniukų fejalijoms

2022-08-30  •  Šeškinės

Šeškinėje gausu nuostabių vietų pasivaikščiojimams, ypač su savo ištikimiausiais draugais - šuniukais. Visi norime palaikyti švarą ir tvarką savo gyvenamojoje vietoje, kieme, žinoma, taip prisidedant prie viso Vilniaus puoselėjimo. Būtų smagu, jog būtų galima rasti daugiau vietų, kur šuniukų šeimininkai galėtų išmesti augintinių paliktas "dovanėles", nes šiuo metu šeškinėje yra maždaug trys tokios šiukšliadėžės. Taip pat sulaukiame nepasitenkinimo, jog šias šiukšles metame į bendrą šiukšlių konteinerį, todėl tai taip pat padėtų išvengti šių nesutarimų. Švarių pievų link!

Screenshot_20220808-233326_Chrome.jpg

Šaligatviu apšvietimas

2022-08-08  •  Šeškinės

Labai reikia padaryti apšvietimą šaligatviui einant nuo Rygos stoteles esančioje Laisves prospekte iki gyvenamųjų namų. Tamsos paros metu einant nuo stoteles takelio visai nesimato, žmonems visiškai nesaugu. Ir šiaip butu malonu tiesiog matyti kelią grižtant iš darbo, bei vedant šuniukus vakare. 

Idealiai butu pratesti apšvietimą nuo Laisves prospekto iki Čiobiškio gatves. Bet jeigu tai labai brangu, gyventojai butu dekingi ir jeigu apšviestu šaligatvį kaip parodo nuotraukoje melyna linija. 

Apšvietimo planas

Apšviesti vaikų žaidimo aikšteles ir šaligatvį tarp Musninkų ir Buivydiškių g.

2022-07-26  •  Šeškinės

Žemėlapyje pažymėti šaligatviai ir žaidimų aikštelės yra labai populiarios tarp gretimai gyvenančių žmonių.

Trumpėjant dienoms ir anksčiau temstant šaligatviai ir aikštelės lieka neapšviestos, tad tenka aikšteles palikti anksčiau, o šaligatviais vaikščioti tampa nepatogu ir nesaugu.

Raudonai pažymėtu šaligatviu vaikai taip pat eina į/iš Maironio progimnazijos - tad apšvietimas būtų aktualus ir jiems.

Pavėsinės ir grilinės įrengimas prie Deltuvos g. 1 apžvalgos aikštelės

2022-07-15  •  Šeškinės

Gal būtų galima pastatyti pavėsinę bei grilinę prie Deltuvos g. 1, ten kur buvo vaikų žaidimų aikštelė?

Kažkur čia: https://goo.gl/maps/JTGewv75UWmCnhEt5

Galvoju, kad pavėsinė turėtų kainuoti kokius 3000 Eur (pvz https://www.ekspertai.lt/pavesines/kainos). Plius dar įbetonuojamą grilinę būtų galima pastatyti. Kaip pvz Žirmūnų paplūdymyje prie Valakampių tilto.

Tvarkingas parkavimas

2022-07-14  •  Šeškinės

Didžiulė problema su automobiliu parkavimu. Gyventojai parkuojasi bele kaip (ant žalios vejos, šaligatviai). Praeit su vežimeliu būna neįmanoma, apskritai įvažiuot į kiemus su mašina būna pavojinga, nes užkliūdyti kitą mašiną, kuri prisiparkavus visai ne tam pritaikytoje vietoje, yra labai paprasta. Parkavimu tampa vos ne vaikų žaidimo aikštelės.  Apmokestinti automobilių stovėjimą arba įrengti tvarkingas parakavimo vietas - puiki idėja. Gyventojai pykstasi dėl tų vietų, kai kurie įrodinėja, kad gyvena ilgiau (pvz. šiame name) dėl to turi daugiau teisių į tą ar kitą parkavimo vietą. Kultūros jokios. Čia viena didžiulių problemų ne tik Šeškinėje, bet ir kituose sostinės rajonuose.  Yra puikus kiemo pavyzdis  S. Konarskio g. 20-22 namai - labai gražiai sutvarkytas kiemas ir parkavimas jame. Manau, kad atsirarstų daug gyventojų, kurie prisidėtu prie tvarkymo 

Automobilių parkavimo vietų su korine danga įrengimas

2022-07-13  •  Šeškinės

Sutvarkyti Musninkų 12-14-16-18-20 namų vidinį kiemą ir įrengti automobilių parkavimo vietas su korine danga.

inbound1579276963241916180.jpg

Šunų aikštelė

2022-07-13  •  Šeškinės

Aikštelė vedžioti ir dresiruoti šunims. Šios citatos labai trūksta mūsų rajone, būtų smagu paleisti šunį uždaroje teritorijoje, kur negąsdinti aplinkinių žmonių ir vaikų, taip pat būtų puiki erdvė augintiniams prasiblaškyti ir atrasti nauja laisvalaikio praleidimo būdą lauke, netoli namų  

inbound1043900954081865741.jpg

Vieta (skate parkas) riedučiams, riedlentėms, dviračiams ir paspirtukams.

2022-07-13  •  Šeškinės

Mūsų rajone labai faig jaunimo, kuris važinėja riedlentėmis paspirtukais ar riedučiais, tad manau jog trūksta erdvės esančios netoli kur galėtų lavinti savo įgūdžius ir taip pat sportuotų, tai labai naudinga vieta, kur vaikai ar paaugliai, tiek ir suaugę galėtų leisti laika naudingai, o ne tik lakstytų gatvėmis ar šaligatviais, kur vaikšto pėstieji., skate parkas turėtų būti medžio pagrindu, nes jis saugesnis ir patogesnis, taip pat mažesnė paslydimo rizika. :)

Pėsčiųjų takas nutrūksta

Pėsčiųjų/dviračių takai

2022-06-09  •  Šeškinės

Kasdien matau begalę žmonių, keliaujančių per ukmergės gatvę, tačiau automobiliams - 5-7 eismo juostos, o pėstiesiams - mažiau nei metras. Čia labai dažnos spūstys ir kaip praktika parodė, plačios gatvės automobiliams sukuria tik dar didesnę paklausą juo keliauti. Manau, jog daugelis mielai rinktųsi kitą transportą (paspirtuką/dviratį) ar net pasivaikščiojimą pėsčiomis, jei tam būtų geresnės salygos. Autobusai, nors ir atskirti (puiki idėja), tačiau negali pravažiuoti dėl prie Saltoniškių žiedo susidariusių spūsčių. Automobilių posūkiuose ir taip siauras šaligatvis staiga nutrūksta, perėjų, bordiurų nuolydžių nėra, dėl ko ne kartą net man teko bėgti per gatvę. Pažymiu vieną iš tokių vietų žemėlapyje bei pridėtoje nuotaukoje, bet jų yra daug daugiau.

Labai norėčiau platesnių, sutvarkytų pėsčiųjų ir dviračių takų, ir žmonėms, bet ne automobiliams, skirto Vilniaus.

Taip pat galbūt neblogas variantas dalį kelio skirti dviračiams, tačiau manau, jog tai gali būti nesaugu dėl čia leistino didelio greičio automobiliams.

 

Šeškinės_ozas.jpg

Šeškinės Ozo poilsio ir sporto erdvių įrengimas

2022-06-08  •  Šeškinės

Šeškinės Oze labai reikia daugiau poilsio erdvių - daugiau patogių suoliukų, lounge tipo poilsio gultų - ypač apžvalgos vietose, nuo kurių atsiveria miesto ir Ozo panoramos - pavyzdžiui dabar apžvalgos vietoje netoli Radvilų gimnazijos stadiono yra tik vienas senas suoliukas, kuris dažnai būna užimtas. O kitose parko vietose, pvz link Ozo g., toliau nuo ežeriuko, - išvis nėra suoliukų. Reikia čia juos pastatyti. 

Taip pat būtų gerai nauji treniruokliai, nes dabar yra tik pora senų išlūžusių turnikų. Tai galėtų būti treniruokliai kaip Vingio parke, Valakampiuose arba prie Baltojo tilto. Stalo teniso stalai. Paplūdimio tinklinio aikštelė. Lauko teniso aikštelė. 

Reiktų išvalyti Šeskiuko ežeriuką. 

Reikėtų ir informacinių lentelių (dabar jos išlūžusios ir apleistos, jas reikėtų išmontuoti), parko žemėlapio. 

Būtų puiku padaryti Šeškinės Ozo parką saugia ir patrauklia poilsio, sporto, bėgiojimo, dviračių erdve.

Šeškinės Ozo parko atnaujinimo planas

Šeškinės Ozo parko atnaujinimas

2022-06-07  •  Šeškinės

Pristatomi Šeškinės Ozo parko atnaujinimo siūlymai:

1. Treniruoklių aikštelė  Šioje vietoje turime daug sportuojančių žmonių, tačiau trūksta treniruoklių zonos (siūloma vieta pažymėta plane žalia spalva, šalia vaikų aikštelės).

2. Papildomi suoliukai Reikėtų padidinti suoliukų skaičių, jų tikrai trūksta, ypač pastebima atšilus orams (siūlomos vietos pažymėtos plane ruda spalva).

3. Paukščių, voverių maitinimo vietos Šeškinės Ozo parke nėra nei vienos paukščių, voverių lėsyklos. Siūlymas įrengti kelias lėsyklas, taip pritraukiant miško gyventojus 'pasirodyti' ir paskanauti žmonių sudėto maisto. Nuotraukoje matomis kelios tokio tipo lesyklos, o siūlomos vietos pažymėtos plane oranžine spalva.

4. Sutvarkyti taką į Ozo parką Pagrindiniai takai į Šeškinės Ozo parką nėra pritaikytas atvykti tėvams su vežimėliais ar neįgaliesiems. Takai duobėti, trūksta plytelių, susidarė skylės.

5. Teniso kortas Parke yra didelis plonas nenaudojamos pievos (pažymėta plane žalia spalva), siūlymas įrengti čia teniso kortą visiems norintiems sportuoti.  

Sodinukai

Užsodinti medžiais ir krūmais šiukšlių konteinerius

2022-06-03  •  Šeškinės

Sveiki, su dukra pavasari savo kieme (daugiabucio kieme;) pasodinome du medzius, juos gavome nemokamai is Thomas Philips, po kurio laiko ir kiti kaimynai pasodino dar apie 10 medziu ir krumu. Mes turime noro ir laiko, ir kastuva ir laistytuva, duokit mums sodinuku, ir mes pasodinsime, kaip patys manysim grazu, pvz krumais uzsodinciau nugarine konteineriu dali, kad ju nesimatytu pro langus, o tik nuo gatves.  aciu

aleja8.jpg

Buivydiškių alėja

2022-06-03  •  Šeškinės

Buivydiškių alėjoje atsiras ramybės ir poilsio oazę – aplinkui žmonių būna nemažai, joje būtų jauku visiems – tiek suaugusiems, tiek vaikams, ši vieta stipriai atitraukta nuo triukšmingiausių gatvių. Erdvę puoš keli naujai pasodinti medeliai: dekoratyvinių klevų, pušų. Jaukiam poilsiui, skvere bus pastatyti visiškai nauji suoleliai, įrengtos naujos šiukšliadėžės, klombos,įrengtas naujas, modernus apšvietimas. labai svarbus dėl saugių vaikų kelionių į mokykl, tėvų – į darbus, be to, įrengiant naują apšvietimą, kuriama saugi, kokybiška ir palanki gyvenamoji aplinka. Atviresnėse erdvėse su želdinių užnugariu numatoma poilsio aikštelė su nedidele medine stogine.