Šnipiškių

Seniūnijos biudžetas: 10 000 €


Vandens stotelė Senvagės ežerėlių parke

2022-09-22  •  Šnipiškių

Įrengus naują senvagės ežerėlių parkelį (tarp Linkmenų ir Geležinio vilko gatvių, ypač vasarą įpatibgai trūksta vandens kolonėlės kur nors šalia vaikų žaidimo aikštelių.

Vaikštant parkelyje su vaikais, augintiniais itin trūksta elementarios vietos atsigerti vandens ar pagirdyti augintinį.

Vasaros netu aplink šią vietą būna ypač daug žmonių, todėl daugumai nereiktų keliauti namo ar iki toli esančios parduotuvės įsigyti tiesiog vandens. 

Riedučiu, riedlenciu parkas

2022-09-19  •  Šnipiškių

Baltojo tilto rieduciu parkas yra perpildytas ir ivyksta daug susidurimu, tai issprestu problema, atsirastu daugiau sportuojanciu

Laiptai

2022-09-05  •  Šnipiškių

Prašome sutvarkyti laiptus prie Kalvarijų g. 184. Vedant vaikus į darželį, sunku nenusiversti, o ir su vežimėliu važiuojant reikia klampoti šalia laiptų per žoles vasaros metu, o žiemą per sniegą.

Suolai ir fontanas

Funkcionalūs suolai, fontanas prie Šatrijos vaikų klubo

2022-08-29  •  Šnipiškių

Šatrijos vaikų ir jaunimo klubas yra puiki vieta susibūrimams, veikloms, bendravimui, taip pat ir aplinkinių namų gyventojų traukos vieta. Metinių švenčių metu vyksta renginiai lauke. Yra didelė erdvė aplink, ir nemažas vidinis kiemas. Tačiau kolkas jie neišnaudoti. Siūlau įrengti šioje vietoje funkcionalių šiuolaikiškiškų suolų, fontanėlį ar vandens čiurkšles iš žemės, ar dalį kažkurių objektų. Tai būtų ir gražu ir labai praktiška. Nes žmonių srautas nemažas, tačiau kur laukiantiems rinktis nėra. O ir tėveliai, atvežę vaikus į būrelius, dažniausiai vaikų laukia automobiliuose...

Nedidelės pavėsinės su staliukais

2022-08-06  •  Šnipiškių

Man patinka vasarà atsisėdus namo kieme, kitoje miesto lauko erdvėje išgerti savo kavá ar suvalgyti kibinà, ledus. Tam vien suolù neužtenka, svajotùsi apie nedideles pavėsines su mažais staliukais. (Žiemà tiktù taip pat). Su vaikučiais atsisėsti atsigerti ore taip pat malonu, aplink žaluma, galima nusiauti ir basutes. Ačiū už išklausymà

557878_655222024488120_1420236672_n.jpg

Skimboard station

2022-08-03  •  Šnipiškių

Привет, я Алекс и у меня есть идея создать станцию ​​для круглогодичного скимбординга в Вильнюсе. Всю информацию и детали я описываю в своей презентации

Благодарю вас!

Vilniaus Senvagės Gimnazijos teritorijos sutvarkymas

2022-08-02  •  Šnipiškių

Reikia sutvarkyti Senvagės gimnazijos šaligatvius ir pagrindes aikštes, kuriose švenčių metų galima koja nusilaužti. Galima šias erdves atverti visiems gyventojams įrengiant grill zonas, lauko treniruoklius ir pan. Galbūt įrengti atskirą įėjimą į biblioteką ir ją atverti mokyklos nedarbo metu kaip viešąją biblioteka. Jau nekalbu apie gimnazijos koridorių ir viešų erdvių atnaujinimą bei karšto vandens įrengimą XXI a. ne tik pradinukams, bet ir visiems mokiniams. Juk turi būti lygios teisės😁

Aktyvios veiklos aikštelė (stalo tenisas/tinklinis)

2022-08-01  •  Šnipiškių

Yra nemažai erdvės kiemuose, būtų smagu bent keletą erdvių paskirti stalo tenisui, gal net tinklinio aikštelei. Būtų veiklos ne tik vaikams žaidiimų aikštelėse, tačiau ir jaunimui bei suaugusiems aktyviau leisti laiką. Manau nemažai erdvės turi ir galėtų būti puikus „kaimynijos“ traukos centras netoliese „Šatrijos“ jaunimo centro.

IMG_0047.jpg

Grill zona

2022-07-17  •  Šnipiškių

Neries senvagės slėnis - aplink yra nuostabūs tvenkiniai, bet trūksta viešos grill zonos: atviros šašlykinės, uždari griliai, stalai, suoliukai, pelenų talpyklos. 

Parkas-GIEDRAIČIU-KINTU

2022-07-07  •  Šnipiškių

DAUGIAU SUOLIKU. FONTANAS IR ŻALUMOS

Švesoforas

2022-07-04  •  Šnipiškių

Upes gatveja 9 prie CUP, kur yra piesciuju pereja link baltojo tilto reikia pastatyti šviesofora, nes del nesibaigiancio zmoniu srauto ~17:00-19:00 susikuria dideli kamsciai + tai kelia pavoju eismo saugumui

Treniruokliai

2022-06-30  •  Šnipiškių

Šnipiškėse labai trūksta treniruoklių. Tiek jauni, tiek senyvo amžiaus žmonės galėtų aktyviai leisti laiką prie pat namų. Puiki vieta tam būtų prie Šatrijos ar kažkur toje pusėje, kur yra daugiau daugiabučių namų ir gyventojų.

Sirvintu 73

2022-06-28  •  Šnipiškių

Pasom tvarkyti Sirvintu 73 ir 74 šaligatviai, irengti suoliukai.

Parkingas

2022-06-13  •  Šnipiškių

Įrenkit daugiau parkingų, tūksta vietos pastatyti automobiliams kiekviename kieme.

Aikštelė šunims

2022-06-10  •  Šnipiškių

Šnipiškėse, pastačius nemažai naujų daugiabučių, atsirado ir daug gyventojų su šunimis. Dažnai pavojinga paleisti augintinį laisvai palakstyti ant žolės, nes visur šalia yra gatvės su automobiliais. Šunų aikštelė šnipiškių centre, netoli Europos, suteiktų daug laimės gyventojams ir jų augintiniams, būtų dar viena saugi ir uždara vieta laisvalaikiui praleisti. 

Imant atskaitos tašką Europą, kitos šunų aikštelės nutolusios pakankamai toli (prie Ozo, Žvėryne).

 

Paplūdimys

2022-06-09  •  Šnipiškių

Laba diena,

Šnipiškiečiai gyvena prie pat Neries, Senvagės parko su vandens telkiniais, bet palūdimio nei vieno. Būtų smagu turėti bent kažkiek švaraus smėliuko prie vandens, kad bent vaikai karštomis vasaros dienomis galėtų pasimaudyti.

Estrada

2022-06-08  •  Šnipiškių

Būtų gerai, kad būtų kur nors stacionari estrada renginiams ir šventėms.

Vandens girdykla

2022-06-07  •  Šnipiškių

S.Fino ir Giedraičių g. sankirtoje esamą vandens lauko kolonėlę pritaikyti žmonėms atsigerti. Su laiku tai bus judri vieta lankoma turistų ir gyventojų, būtų gerai karštą vasarą galimybė atsigaivinti šaltu geriamu vandeniu. Tokia pat kolonėlė yra Drakono pievoje, siūlome ir ją pritaikyti prisipildyti geriamo vandens kiekvienam.

Bibliotekos spinta

2022-06-07  •  Šnipiškių

Dabartinis knygų inkilas Drakono pievoje yra mažas. Greitu metu bus Šnipiškių skveras ir judri vieta bus Giedraičių ir S.Fino gatvių sankirtoje. Siūlau prie esamos vandens lauko kolonėlės pastatyti didesnę spintą bibliotekai su laikrodžiu, kur gyventojai dalinasi knygomis. Šalia spintos skaitymui pastatyti patogų suolą, kurio konstrukciją atidavė šnipiškiečių šeima, kurios tėvai tremtiniai ant jo sėdėdavo prie savo namų. Kartu tai būtų atminimas tremtiniams.

20220607_095231.jpg

Giedraičių 100 laiptai

2022-06-07  •  Šnipiškių

Labai prastos būklės laiptai, pakopos nutrupėjusios. Reikia remontuoti.