Verkių

Seniūnijos biudžetas: 20 000 €


Baltelio_skveras.jpg

Poilsio skveras

2022-10-09  •  Verkių

Vieta: Baltelio gatvės kampas su Visorių Sodų gatve Projekto tikslas - įrengti poilsio skverą jaunoms mamoms, močiutėms, seneliams, invalidams ar šiaip pavargusiam praeiviui prisėsti, pailsėti, pabendrauti, socializuotis. Vieta parinkta pasitarus su bendruomene, valstybinėje žemėje, kurioje nėra komunikacinių tinklų. Projektui įgyvendinti reikalingi lauko suoliukai su atkaltėmis, 20 kv.m. šaligatvio plytelių, žvyras, smėlis,  medeliai, krūmai, gera nuotaika ir stipri valia.

4 800 €
Rugių_g._7B_pagrindinė_schema.jpg

TRENIRUOKLIAI SPORTUI RUGIŲ G. 7B

2022-09-01  •  Verkių

Šia idėja kviečiu prisijungti prie  mūsų bendruomenės sporto infrastuktūros atnaujinimo, sukuriant kokybiškas sąlygas sportuoti ir mankštintis arčiau savo gyvenamųjų namų.

Jeruzalės mikrorajone prie Rugių g. 7A-G, Kviečių g. 2A-B, Rugių g. 9A-F namų arti nėra viešosiose vietose sporto treniruoklių prie kurių galėtume pasimankštinti ar pasportuoti. Smagu būtų turėti treniruoklius savo kieme ar šalia jo. Treniruoklių trūksta visame mikrorajone, nes jie yra tik dvejose vietose - Braškių g. ir Ateities g. 11.  

Šia „Dalyvauk“ idėja turime galimybę  įsirengti sporto treniruoklius  vidiniame kieme prie Rugių g. 7A-G namų, kur galėtų sportuoti ir vaikai ir vyresnio amžiaus gyventojai. Treniruoklių apkrovos sudaromos  nuo žmogaus svorio, todėl tinka kiekvienam individualiai. Siūloma vieta yra šalia  Rugių g. 7B (parodyta schemoje). Treniruoklių tipai pasiūlyti priede.

Kviečiu palaikyti idėją  įrengti 5-6 įvairų raumenų mankštos  treniruoklių aikštelę prie namo Rugių g.7B vidiniame kieme. Gyventojams tai nekainuotų, tereikia palaikyti idėją ir aktyviai balsuoti už ją, kad idėja surinktų daugiausiai balsų balsavime.  Siūlomi treniruokliai būtų įrengti prie/ant esamo tako ir papildytų kiemo žaidimų infrastruktūrą, nes šiuo metu yra tik vaikų žaidimo aikštelė.

Šią idėją įgyvendinę  turėtume  sporto kompleksą kieme su galimybe prasimankštinti  ir sportuoti.

Būkime aktyvūs balsuojant už šią idėją 😉  ir 2023 metais galėsime mėgautis sportu savo kieme 😊.

Treniruokliams įrenti reikalingas iki  8000 eurų finansavimas.

8 000 €
Liepto_vaizdas.JPG

LIEPTAS BALTUPIŲ (CEDRONO) TVENKINYJE

2022-08-31  •  Verkių

Baltupiai puikus rajonas su 12 tūkstančių gyventojų, šiuo metu  atnaujinama  mikrorajono infrastruktūra kiemuose. Mikrorajonas turi gražų vandens telkinį – Baltupų (Cedrono) tvenkinį, kuris nėra pritaikytas gyventojų reikmėms, nes yra apaugęs pakrančių augmenija, prie vandens sunku prieiti. Nėra galimybės gyventojams mėgautis vandens pramogomis (paplaukioti vandens dviračiais, valtelėmis), nes niekas neteikia tokių paslaugų kol nėra galimybės patekti iki vandens.

Siūlau idėją baltupiečiams ir aplinkiniams gyventojams  - įrengti pontoninį lieptą į tvenkinį.

Lieptas pagyvintų gyventojų poilsį prie turimo unikalaus tvenkinio, būtų sudaryta galimybė teikti ir naudotis vandens pramogų nuomos paslaugomis ar tiesiog ramiai praleisti laiką prie vandens. Pontoninis lieptas  būtų apie 12 - 16 metrų ilgio su aikštele poilsiui. Plūduriuojantis lieptas pagamintas iš ilgaamžių medžiagų, pritaikytas tiek maudymuisi, tiek valčių švartavimui. Liepto plūduriuojantys žemagrindžiai  220 litru pontonai yra ilgaamžiai, ant jų tvirtinama pilnai uždaros konstrukcijos liepto rėmas su mediniu deniu (galimi pavyzdžiai pridedami).

Tokios konstrukcijos liepto įrengimas nereikalauja projektų, todėl gali būti realizuotas per ateinančius metus.

Kviečiu palaikyti šią idėją Baltupių (Cedrono) tvenkinyje įrengiant lieptą gyventojų pramogoms ir poilsiui.    

Būkime aktyvūs  balsuojant už šią idėją, o 2023 metais galėsime mėgautis įvairesniu poilsiu prie Baltupių tvenkinio.

Pontoninio liepto darbų  sąmata 10000 eurų.

 

10 000 €