Verkių

Seniūnijos biudžetas: 20 000 €


sunu_aiksteles_ideja.jpg

Šunų aikštelė ir šiukšliadėžės Verkių parke

2022-09-23  •  Verkių

Trinapolio gatvėje ir šalia esančiame Verkių parke (net prie pagrindinių įėjimo takelių) NIEKUR nėra šuniukų ekskrementų rinkimo šiukšliadėžių, o vaikščiojančių su šuniukais čia - labai daug. Kiek kalbėjome su kaimynais, tai - viena iš priežasčių, kodėl jie nesusirenka augintinių 'dovanėlių'. Šiukšlinių nėra nei prie Trinapolio vienuolyno, nei prie reabilitacijos centro, nei iš kitos pusės prie Trinapolio namų... 

https://www.gtenta.lt/sunu-ekskrementu-siuksliadeze-promo 

Kita idėja - Trinapolio gatvėje padaryti šunų aikštelę, nes Verkių regione aplink niekur nėra ir dažnai parke vaikštantys skundžiasi, kad šuniukai palaidi laksto, žaidžia. 

D9C863A0-5A07-46AA-A78E-E28AF54E2BB6.jpeg

Edukacinis takas aplink Vilnių

2022-09-22  •  Verkių

Siūlau padaryti Tako aplink Vilnių atkarpą, šalia Pagubės ir Balsių, edukuojantį - pastatyti vabzdžių viešbučius, pridėti stendus koks čia medis, kokios medžių sėklos, lapai, stendą su legenda/istorija apie ežerų kilmę. Informaciją kokius paukščius galima pamatyti ir galbūt šalia yra koks specialus inkilas tam paukščiui (stende papasakoti, kodel inkilus svarbu statyti paukščiukams).  Pakelėse pastatyti suoliukus, kad žygeiviai galėtų pailsėti. Įrengti pailsiavietes, kad žygeiviai galėtų ramiai pasistiprinti žygyje. Vaikams pastatyti bent kelis medinius žaidimus (laipynes, laiptelius ar metalofono medinę imitaciją).

Tokiu būdu padaryti šį pasivaikščiojimo taką įdomesnį tiek mažiems, tiek dideliems.   

nuotrauka iš interneto.

Parko_šviestuvai.jpg

Trinapolio g. - Verkių g. takelio per mišką apšvietimas.

2022-09-20  •  Verkių

Labai norėtųsi apšvietimo takelyje per mišką iš Trinapolio gatvės į Verkių gatvę. Šis takelis eina palei šalia esančią regbio aikštele, kurioje dažnai treniruojasi ir vaikai. Šiuo takeliu vaikai dažnai eina į mokyklas, sporto būrelius ir iš jų. Šis takelis yra apaugęs medžiais, ypač rudens ar žiemos metu ten labai tamsu ir nesaugu. Be abejo jis yra dažnai naudojamas ir vyresnių žmonių, šunelių šeimininkų, sportuojančių ir pasiklydusių :D.  Atstumas yra +- 200 metrų. Užtektų kokių 10 vnt. parkinių šviestuvų.

 

Sutvarkyti egzistuojančius lauko sporto treniruoklius (Santariškių g. 113)

2022-09-20  •  Verkių

Šalia Santariškių g. 113 ir 111 namų yra egzistuojanti lauko sporto treniruoklių aikštelė. Bėda ta, kad plastmasinės dalys jau nusilaužiusios ir keli metaliniai treniruokliai taip pat sugedę. Būtų labai gerai sutvarkyti jau egzistuojančius treniruoklius.

received_1196348620970725.jpeg

Skate parkelis

2022-09-18  •  Verkių

Įkurti skate parkelį vaikams ir paaugliams, kurie dabar važinėja gatvėmis, kyla realus autoįvykių pavojus (yra įvykęs ne vienas autoįvykis Santariškių kvartale) kuriuose nukenčia vaikai. Dėl kvartale važinėjančių vaikų pyksta kiti gyventojai, dėl triukšmo, baimės susidurti ar sudižeisti. Kartu skate parkelyje, vaikai galės išmokyti vieni kitus naujų triukų, taip pat galės susibičiuliauti. Dabar kvartalo vaikai kartais važiuoja į skate parką prie Balto tilto, tačiau tai yra toli ypač jaunesniems vaikams, be to ten parko apkrovimas labai didelis, kas rodo, jog mieste skate parkų poreikis tikrai egzistuoja. Parkelį įkūrus prie miško, vaikai dažniau būtų ir judėtų gryname ore. Kadangi netoli yra viešo transporto stotelė, skate parkeliu galėtų naudotis ir aplinkinių rajonų vaikai bei paaugliai.

tinklinis_.jpg

paplūdimio tinklinio aikštelė

2022-09-15  •  Verkių

Palūdimio tinklinio aikštelė tinkama sportuoti įvairaus amžiaus ir sportiškumo žmonėms. Mėgėjiškai žaisti tinklinį vienu metu gali įvairaus amžiaus žmonės, veinu metu žaist vyrai - moterys. Geras, netrauminis sportas. Gali žaisti susirinkę ir nemokantys žaist kaimynai ir pažengė sportininkai

Aikštelės įrengimas nekainuoja daug lėšų. Reikalinga išlygint pagrindą, užpilt smėlio, įbetonuot 2 stulpus ir pakabint tinklą. Įkasti aikštelę ženklinančias linijas (jei sudėtinga - jas galima būtų tiesiog žaidėjams išsibraižyt žaidžiant). Būtų tobula, jei aikštelė būtų aptverta tinklo , nereikėtų dažnai stabdyt žaidimo kol atsineštume kamuolį :)

IMG_7155.JPG

Neries pakrantė

2022-09-09  •  Verkių

Laba diena,

prie Ožkinių teka gražuolė Nėris, tačiau prie jos prieiti beveik neįmanoma nes patekimas prie Neries užstuoja sklypai. Įeiti galima tik Ožkinių pradžioje Ožkinių g. 55 ir gale Ožkinių g. 121 . Reikia tik padaryti patogius priėjimus ir nušienauti viena karta takus nuo Ožkinių g. 55 iki Ožkinių g. 121 palei Nerį, paskui vaiksčiuos žmonės ir takai susiformuos savaime. Vieta tikrai labai vaizdinga - puikia tinkai ramiai pasivaiksčiuoti, atsivėsinti, pavėdžiuoti šunį...

FD58E8E7-CA99-4E09-A913-B9274731856B.jpeg

Smėlio dėžė

2022-09-09  •  Verkių

Trūksta smėlio dėžės kieme, uždaromos su atsisėdimais, yra sena, bet ji nebetinkama naudoti, būtų labai naudinga uždaroma, taip nesikauptų vėjo atpūstos šiukšlės ar lapai.  Rajone daug mažamečių vaikų, kuriems patiktų joje  žaisti. Taip pat reikėtų ir smėlio joje. 

Rugių_g._7B_pagrindinė_schema.jpg

TRENIRUOKLIAI SPORTUI RUGIŲ G. 7B

2022-09-01  •  Verkių

Šia idėja kviečiu prisijungti prie  mūsų bendruomenės sporto infrastuktūros atnaujinimo, sukuriant kokybiškas sąlygas sportuoti ir mankštintis arčiau savo gyvenamųjų namų.

Jeruzalės mikrorajone prie Rugių g. 7A-G, Kviečių g. 2A-B, Rugių g. 9A-F namų arti nėra viešosiose vietose sporto treniruoklių prie kurių galėtume pasimankštinti ar pasportuoti. Smagu būtų turėti treniruoklius savo kieme ar šalia jo. Treniruoklių trūksta visame mikrorajone, nes jie yra tik dvejose vietose - Braškių g. ir Ateities g. 11.  

Šia „Dalyvauk“ idėja turime galimybę  įsirengti sporto treniruoklius  vidiniame kieme prie Rugių g. 7A-G namų, kur galėtų sportuoti ir vaikai ir vyresnio amžiaus gyventojai. Treniruoklių apkrovos sudaromos  nuo žmogaus svorio, todėl tinka kiekvienam individualiai. Siūloma vieta yra šalia  Rugių g. 7B (parodyta schemoje). Treniruoklių tipai pasiūlyti priede.

Kviečiu palaikyti idėją  įrengti 5-6 įvairų raumenų mankštos  treniruoklių aikštelę prie namo Rugių g.7B vidiniame kieme. Gyventojams tai nekainuotų, tereikia palaikyti idėją ir aktyviai balsuoti už ją, kad idėja surinktų daugiausiai balsų balsavime.  Siūlomi treniruokliai būtų įrengti prie/ant esamo tako ir papildytų kiemo žaidimų infrastruktūrą, nes šiuo metu yra tik vaikų žaidimo aikštelė.

Šią idėją įgyvendinę  turėtume  sporto kompleksą kieme su galimybe prasimankštinti  ir sportuoti.

Būkime aktyvūs balsuojant už šią idėją 😉  ir 2023 metais galėsime mėgautis sportu savo kieme 😊.

Treniruokliams įrenti reikalingas iki  8000 eurų finansavimas.

Liepto_vaizdas.JPG

LIEPTAS BALTUPIŲ (CEDRONO) TVENKINYJE

2022-08-31  •  Verkių

Baltupiai puikus rajonas su 12 tūkstančių gyventojų, šiuo metu  atnaujinama  mikrorajono infrastruktūra kiemuose. Mikrorajonas turi gražų vandens telkinį – Baltupų (Cedrono) tvenkinį, kuris nėra pritaikytas gyventojų reikmėms, nes yra apaugęs pakrančių augmenija, prie vandens sunku prieiti. Nėra galimybės gyventojams mėgautis vandens pramogomis (paplaukioti vandens dviračiais, valtelėmis), nes niekas neteikia tokių paslaugų kol nėra galimybės patekti iki vandens.

Siūlau idėją baltupiečiams ir aplinkiniams gyventojams  - įrengti pontoninį lieptą į tvenkinį.

Lieptas pagyvintų gyventojų poilsį prie turimo unikalaus tvenkinio, būtų sudaryta galimybė teikti ir naudotis vandens pramogų nuomos paslaugomis ar tiesiog ramiai praleisti laiką prie vandens. Pontoninis lieptas  būtų apie 12 - 16 metrų ilgio su aikštele poilsiui. Plūduriuojantis lieptas pagamintas iš ilgaamžių medžiagų, pritaikytas tiek maudymuisi, tiek valčių švartavimui. Liepto plūduriuojantys žemagrindžiai  220 litru pontonai yra ilgaamžiai, ant jų tvirtinama pilnai uždaros konstrukcijos liepto rėmas su mediniu deniu (galimi pavyzdžiai pridedami).

Tokios konstrukcijos liepto įrengimas nereikalauja projektų, todėl gali būti realizuotas per ateinančius metus.

Kviečiu palaikyti šią idėją Baltupių (Cedrono) tvenkinyje įrengiant lieptą gyventojų pramogoms ir poilsiui.    

Būkime aktyvūs  balsuojant už šią idėją, o 2023 metais galėsime mėgautis įvairesniu poilsiu prie Baltupių tvenkinio.

Pontoninio liepto darbų  sąmata 10000 eurų.

 

Pagrindinė_schema.jpg

TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS BRAŠKIŲ G./MAUMEDŽIŲ G.

2022-08-31  •  Verkių

Siūloma papildyti sporto aikštelių kompleksą Braškių g. naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio ir tinka visų amžiaus grupių žmonėms.

Situacijos aprašymas:

Šalia Braškių g.  įrengtos krepšinio aikštelės yra skersinis, lygiagretės trys stacionarūs treniruokliai.  Prie jų trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti bent 3 lauko mankštos treniruoklius, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta už krepšinio aikštelės tvoros šalia esančių treniruoklių  (žiūrėkite pridedamuose prieduose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama danga, kad neželtų žolė ir bet kokiu oru būtų tvarkinga aplink treniruoklius.

Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  

Šiai idėjai reikia Jūsų aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  idėją galėtume realizuoti  jau 2023 metais.

Bendra idėjos sąmata -  4450 eurų

šachmatų_aikštelės_galimas_vaizdas.jpg

ŠACHMATŲ AIKŠTELĖ NAUJŲJŲ VERKIŲ BENDRUOMENEI

2022-08-31  •  Verkių

Šia idėja siūlome šalia Popieriaus g. 84  vaikų žaidimo aikštelės ir treniruoklių įrengti  šachmatų/šaškių žaidimo aikštelę iš betoninių trinkelių ir pastatyti vieną papildomą suolą.  Aikštelės vieta siūloma šalia vaikų žaidimo aikštelės, kur šiuo metu yra smėliadėžė  ir jau įrengtas vienas suolas.  Smėliadėžė  būtų perkelta šiek tiek  prie vaikų aikštelės, o šioje vietoje būtų įrengta aikštelė bendruomenės šachmatų/šaškių žaidimui.

Papildomai reiktų šaškių ar šachmatų figūrų.

  Šiai idėjai įgyvendinti reiktų 3x3 m betoninių plytelių  šachmatų aikštelės dangos skirtingų spalvų,  vieno suolo su atlošu, sutvarkyti veją po darbų, nupirkti  žaidimo figūras.  

Požeminių komunikacijų trukdančių darbams nėra, vieta yra laisvoje valstybinėje žemėje.     

Gyventojams pritarus  balsuojant už idėją, darbus būtų galima atlikti   2023 metais. Tikimės aktyvaus palaikymo, kad galėtume surengti pirmąjį Naujųjų Verkių bendruomenės turnyrą jau kitais metais😊.

Idėjos įgyvendinimo preliminarus  biudžetas –  2000 eurų.

     

Pagrindinė_schema.jpg

TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS ŽALIŲJŲ EŽERŲ G. 13

2022-08-31  •  Verkių

Sveiki bendraminčiai ir kaimynai, kuriems aktualu, kad turėtume kokybiškas sąlygas sportuoti prie savo namų, būtume geros formos bei žvalūs.

Mūsų 7 daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale  - Žaliųjų Ežerų g. 1,3, 5, 9, 11,13 atnaujintos sporto aikštelės, bet dar trūksta įvairių mankštos treniruoklių. Šiuo metu yra skersinis, lygiagretės, bet nėra judesio treniruoklių skirtų įvairioms raumenų grupėms mankštinti.  Siūlome įrengti įvairius treniruoklius šalia atnaujinto tako  prie atnaujintos krepšinio aikštelės ir tako lik Žaliųjų Ežerų g. 13.  Šioje vietoje būtų patogu atvykti, prieiti prie treniruoklių,  mankštintis pakankamai atokioje vietoje (ne po namų langais), netoli miško parko.  Visą informaciją pateikiu pridėtuose prieduose, kuriuose pažymėtos treniruoklių vietos, pateikti siūlomų treniruoklių aprašymai ar informacija. Siūlome sumontuoti bent 5 įvairių raumenų mankštai skirtus judesio treniruoklius ir įrengti dangą po jais, kad po jais nebūtų žolė, kurią reiki nuolat šienauti  ar purvo pavasarį ar pan. Danga po treniruokliais būtų plytelių kaip ir takų. Bendrai reiktų 5 treniruoklių ir 20 kv.m plytelių dangos.

Pritarus šiai idėjai turėtume puikų sporto kompleksą su galimybe prasimankštinti prieš žaidimus, rytais prieš darbą  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui.  Ateityje, išbandžius treniruoklius, juos  galėtume papildyti naujais treniruokliais nes vietos jiems įrengti šioje vietoje yra pakankamai.

Visiems mums palaikant šiuos treniruoklius turėtume  2023 metais. Pasidalinkite šia informacija su aplinkinių mikrorajonų ir  namų gyventojais, telkite palaikymo komandą soc. tinkluose, kad paragintų aktyviai balsuoti prasidėjus balsavimui. Tik daugiausiai balsų surinkusi idėja bus įgyvendinta.

Lėšų poreikis darbams 7100 eurų.

P._Smuglevičiaus_g._treniruoklių__modeliai_pagrindinis_brėžinys.jpg

TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS TARP P. SMUGLEVIČIAUS G. 4 IR KALVARIJŲ G. 294D

2022-08-31  •  Verkių

Idėja mūsų bendruomenei,  kad turėtume kur sportuoti arčiau gyvenamųjų namų, būtume sveiki ir žvalūs.

Situacijos aprašymas:

Kalvarijų g. nuo Kalvarijų g. 276 iki Ateities g. yra apie  36 daugiabučiai gyvenamieji namai. Šiame namų kvartale  yra tik viena sporto – krepšinio aikštelė. Labai trūksta įvairesnių sporto šakų aikštelių ir mankštos treniruoklių.   Aikštelių įrengimas komplikuotas dėl laisvų žemės plotų trūkumo, bet dar vis yra galimybė įrengti nedidelės apimties sporto įrenginius – lauko mankštos treniruoklius.

Šia idėja siūlome įrengti 4 mankštos treniruoklių aikštelę su suoliuku tarp P. Smuglevičiaus g. 4 ir Kalvarijų g. 294D neužstatytoje teritorijoje, šiek tiek atokiau nuo gyvenamųjų namų, šalia vaikų žaidimo aikštelės. Netoli siūlomų treniruoklių yra pėsčiųjų takas, treniruokliai siūlomi erdvėje tarp didelių medžių, kurie sudaro pavėsį ir kaitriu metu laiku, siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  Papildomai šalia treniruoklių reiktų suoliuko su atlošu, ant kurio galėtų prisėsti atvykę prasimankštinti ar tėveliai, kurių vaikai žaidžia šalia vaikų žaidimo aikštelėje. Po treniruokliais įrengiama  plytelių danga, kad būtų patogu sportuoti (neaugtų žolė, nesusidarytų purvas šalia, nes tai ypač aktualu pavasarį ar po lietaus).

Pritarus šiai idėjai turėtume   sporto kompleksą su galimybe prasimankštinti  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui.  Ateityje, išbandžius treniruoklius, juos  galėtume papildyti naujais treniruokliais nes vietos jiems įrengti šioje vietoje yra pakankamai.

Kviečiu visus Jūs palaikyti šią idėją ir balsuoti už ją, kad  galėtume turėti treniruoklius 2023 metais. Nuo mūsų aktyvumo priklausys ir rezultatas.

Lėšų poreikis darbams apie  5800 eurų.

 

pagrindinys_brėžinys.jpg

M. MARCINKEVIČIAUS G. 11 TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS

2022-08-30  •  Verkių

Šia idėja siūlome papildyti sporto aikštelių kompleksą naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio.

Situacijos aprašymas:

Šalia M. Marcinkevičiaus g. 11 įrengtos krepšinio, paplūdimio tinklinio, vaikų futbolo aikštelės, skersinis, lygiagretės.  Prie aikštelių  trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti bent 3 lauko mankštos treniruoklius, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta netoli pagrindinio tako tarp Vaikų žaidimo aikštelės ir paplūdimio tinklinio aikštelės (žiūrėkite pridedamuose prieduose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama danga, kad neželtų žolė ir bet kokiu oru būtų tvarkinga aplink treniruoklius. Treniruokliai būtų žalios/pilkos  spalvų, kad derėtų prie esančių kitų aikštelių įrenginių.

Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  

Šiai idėjai reikia Jūsų labai aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  idėja laimėtų ir  galėtume realizuoti  jau 2023 metais.

Darbų sąmata – 3500 eurų

 

aikštelės_foto.jpeg

Krepšinio aikštelės danga Bitininkų g.2

2022-08-30  •  Verkių

Idėja skirta Bitininkų g. 2 - 4, Maumedžių 2 – 8, Rugių g. 12 -18 ir Ateities g. 1 – 3 namų gyventojams, kuriems aktualu turėti šalia savo namų atnaujintą, funkcionalią sporto aikštelę, kurioje gali saugiai žaisti vaikai ir jaunimas.

Situacija:

Bitininkų – Rugių – Maumedžių- Ateities gatvių ribojamas daugiabučių namų kvartalas, kuriame yra 24  daugiabučiai gyvenamieji namai, o kiemuose yra tik viena vaikų žaidimo aikštelė ir  viena vieno stovo krepšinio aikštelė su grunto  danga. Krepšinio aikštelė yra nepritaikyta žaidimui dėl aikštelės grunto dangos būklės, jos nuolydžio,  krepšinio kamuoliai rieda į namų kiemus nes nėra apsaugota tvorele, stovas neatitinka reikalavimų. Aikštelė mėgstama vietos gyventojų, todėl  būtinas jos atnaujinimas, kas suteiktų gyventojams galimybę sportuoti savo namų kieme. Aikštelės atnaujinimui pritarė gyventojai socialinio tinklo apklausoje, gautas NŽT pritarimas darbams, todėl siūlomas jos atnaujinimas pagal šį projektą. Gyventojams aktyviai balsuojant  už šio idėjos įgyvendinimą būtų galimybė darbus organizuoti jau 2023 metais.

IDĖJA.

Šia idėja siūloma atnaujinti esamą vieno stovo krepšinio aikštelę  nauja surenkama danga, montuojama ant sutankinto grunto.  Ši danga leistų atnaujinti aikštelę ir išsaugoti visus augančius medžius jiems nekenkiant nes nereikia jokių gilesnių  kasinėjimo darbų, kuriais gali būti pažeidžiamos medžių šaknys. Surenkama danga nesulaiko lietaus vandens todėl po lietaus vanduo susigeria į gruntą,  o aikštele galima naudotis iš karto po lietaus. Danga nekelia  triukšmo lyginant su gruntu, asfaltu ar betonu, ji yra saugesnė, mažiau slydi ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Pritarus šiai idėjai turėtume puikią sporto aikštelę savo kieme.. 

Laukiame Jūsų palaikymo ir aktyvaus balsavimo už šią idėją, kad šią svajonę galėtume turėti jau 2023 metais.

Darbų kaina  10000 eurų.

Conversion.png

Nenaudojamų aikštelių konvertavimas į sporto aikštes

2022-08-16  •  Verkių

Siūlome pakeisti nebenaudojamas "mikro" žaidimų aikšteles į sporto aikštes, kuriose būtų įrengti skersiniai ir lygiagretės.

Tokios žaidimų aikštelės, kurios yra pavaizduotos prisegamoje nuotraukoje netraukia vaikų dėmesio (tame tarpe ir mūsų vaikų) ir jie (vaikai) mieliau renkasi kitas žaidimų aikšteles, kuriose įrengtos čiuožyklos, supynės bei kiti vaikiškų pramogų įrenginiai ir, kas svarbiausia, talpina daugiau vaikų, kas sudaro sąlygas vaikams sąveikauti ir žaisti tarpusavyje.

Savo ruožtu nedideli sporto aikštynai (bent jau ir su dviem įrengimais) leidžia palaikyti gyventojų sveiką tonusą, o lengvas prieinamumas (kai nereikia keliauti iki kito namų bloko), skatina dažnesnį panaudojamumą, kadangi net ir grįžtant namo po pasivaikščiojimo su vaikais galima atlikti 15 minučių treniruotę kieme.   

Sporto aikštelė

Sporto aikštelė

2022-08-08  •  Verkių

Trūksta sporto aikštelės Santariškėse. Stalo teniso ir universalių treniruoklių pakaktų. Jie neužima daug vietos ir aplinkui gyvenantys žmonės nesiskųstų dėl triukšmo.

Šukšliadėžės augintinių ekskrementam

2022-08-08  •  Verkių

Labai labai trūksta gyvūnams skirtų šiukšliadėžių, kurios mūsų rajone yra vos kelios 

Šunų vedžiojimo aikštelė Santariškėse

2022-08-08  •  Verkių

Santariškių pakraščiui labai trūksta šunų vedžiojimo aikštelės. Begalė gyventojų turi augintinius, didelius ir mažus. Todėl šunų aikštelė, skirtingų dydžių šunims būtų tikrai naudinga.