Vilkpėdės

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


Aikštelė Kaune

Petankės aikštelė

2022-08-30  •  Vilkpėdės

Siūlome irengti petankės aikštelę dykvietėje priešais elektros pastotę netoli nuo Hesburger užkandinės. Tikslesnė lokacija: plotas tarp geležinkelio atšakos, garažų masyvo, Hesburger užkandinės ir el. transformatorinės pastotės. Petankė - sparčiai populiarėjanti Lietuvoje sporto šaka įtraukianti nuo jaunimo iki garbaus amžiaus senjorų ir neįgalių žmonių. Panerių seniūnijos teritorijoje, kaip ir visame Vilniaus mieste, aktyvaus laisvalaikio pagyvenusiems ir neįgaliems žmonėms galimybės yra labai menkos. Aikštelių petankei įrengimas nereikalauja brangių medžiagų ar sudėtingų konstrukcijų. Viso labo tereikia kelių sluoksnių grunto. Pilami trys sluoksniai skaldos. Nuo stambios apačioje iki smulkios viršuje. Aikštelės bortai gali būti padaryti iš neapdorotų sausuolių arba pigiausių popiermalkių. 

Pavadinimo neveskite

2022-08-24  •  Vilkpėdės

-

Stalo teniso stalas

2022-06-29  •  Vilkpėdės

Žaidimų aikštelės ne tik vaikams! 

Naujamiestyje jau yra vienas stalo teniso stalas (Čiūdirkos parkelyje) prie kurio eilės nusidriekia praktiškai kiekvieną vasaros vakarą. Tokia infrastruktūra naudojasi tiek vaikai tiek su augusieji. Būtų tikrai verta šalia vaikų žaidimų aikštelės įrengti ir tokį stalą - sumažintų eiles ir galbūt daugiau žmonių paskatintų išeiti, būti, judėti. 

Pietario gatvėje (labai trumpa gatvė, ten tik keli namai) yra bent 8 poros žaidžiančios stalo tesnisą, dėl to  stalas tikrai nestovėtų nenaudojamas!

 

Petankės aikštynas

2022-06-15  •  Vilkpėdės

Vilkpėdės seniūnijos teritorijoje pakanka vietų prie gyvenamųjų namų, pamiškėse ar poilsio zonose įrengti 3-4 petankės aikštyną. Pvz., Vaduvos g. rajone yra gausu daugiabučių ir akivaizdžiai stinga sporto-laisvalaikio teritorijų. Petankė - demokratiška sporto šaka tinkanti tiek moksleiviams, tiek pensininkams. Pastarieji yra visiškai užmiršti sportavimo prasme jie neturi nieko ne tik Vilkpėdėje, bet ir visame mieste. 

Kiekvienas šaligatvis ar takelis galėtų virsti petankės takeliu, jei miesto ar seniūnijos valdžia nesistengtų visų takelių pakišti po plytelėmis. 

Pavėsinė prie Skroblų g. 17

2022-06-10  •  Vilkpėdės

Laba diena, 

Skroblų g. esantis 17 namas turi gražią teritoriją prie namų - kiemą, kuriame žydi gražūs darželiai. Prašytume pastatyti medinę pavėsinę, kurioje gyventojai galėtų vakare susėsti prie stalo, atsigerti limonado ar tiesiog pasišnekučiuoti. Idėja yra įdomi ir patraukli tuo, kad pavėsinė skatins ir toliau puoselėti namo/kiemo aplinką, kaimynų bendravimą ir tarpusavio ryšį. 

inbound1636222866481084722.jpg

Laisvalaikio zona

2022-06-07  •  Vilkpėdės

Įrengti vaikų žaidimo aikštelė, tinkančią įvairaus amžiaus vaikams ir laisvalaikio zona gyventojams Konarskio g. 24 kieme. Dabar vaikai priversti žaisti esančioje iš visų pusių prie kelio,kur dažnokai renkasi asocialūs asmenys. 

Prekyviete- prekybos stalai

2022-06-06  •  Vilkpėdės

Savanorių skvere įrengti du prekybos stalus.

Krepsinio_aikstele.PNG

Sporto aikštyno atnaujinimas

2022-06-06  •  Vilkpėdės

Žemuosiuose Paneriuose nėra nėvienos tvarkingos sporto aikštelės. Todėl būtinai reikia atnaujinti esamą. Reiktų įrengti naują guminę dangą, tvoreles, naujus krepšinio stovus. Esant galimybei įrengti aištelės apšvietimą bei policijos vaizdo stebėjimo kameras, kadangi prie aiktelės renkasi asocialūs asmenys.

 

 

siena

Gatvės menas ant apleistų mūrinių sienų Gerosios vilties gatvėje

2022-06-06  •  Vilkpėdės

Gerosios vilties gatvė gražėja, bet jai trūksta šarmo. Nuo Fujifilm aikštelės (kurią reikia tvarkyti) iki naugarduko gatvės, paraleliai Gerosios vilties gatvės yra nutįsusi tokia nuobodi mūrinė siena. Siūlau ją perdažyti arba leisti atskleisti kūrybą ant jos gatvės menininkams. Bus visakeriopa nauda. Ir menininkai turės kur pasireikšti ir gatvės įgaus spalvų ir kaštai maži.

Apšvietimas

2022-06-06  •  Vilkpėdės

Reikia apšvietimo šalia Savanorių pr.72.

Equity

2022-06-05  •  Vilkpėdės

Tarp gyvenamųjų namų įrengti daugiau mini poilsio oazių, kur galėtų namų gyventojai susėdę pabendrauti (ypač vyresnio amžiaus, bet ir ne tik). Dabar esant saulėtoms dienoms, jų labai trūksta, o dienos metu visi įmanomi suoliukai užimti. Rajonas labai žalias, todėl labai gera prisėdus paklausyti paukščiukų, o vyresniems stabtelėti pavargus kelionėje nuo pvz parduotuvės iki namų. Prie suoliukų turėtų būti plytelių danga. Už skiriamą sumą galima būti įrengti ne vieną vietą. Arba šis projektas galėtų būti įgyvendintas kartu su kitais. 

Sankryža

2022-06-05  •  Vilkpėdės

Labai bloga sankryža Šlaito g.Stovi vienas šviesoforas,avarinės situacijos nuolatos.Reiktų šviesoforų.

Veiklos vaikams

2022-06-05  •  Vilkpėdės

Prie Gerosios Vilties g. 18 namo yra vaikų žaidimo aikštelė. Kiek toliau - krepšinio aikštelė. Taip pat yra palikta asfaltuoto ne mažo ploto likučiai. Toje vietoje gal būtų galima irengti vaikams daugiau veiklos? Pvz. : teniso stalas, turnikai, šachmatų lenta? Nes dabar ta vieta skirta tik vaikams nusibrozdinti kelius.