Viršuliškių

Seniūnijos biudžetas: 12 000 €


Šunų vedžiojimo aikštelių tobulinimas

2022-09-22  •  Viršuliškių

Būtų tikslinga jas paversti šunų vedžiojimo – treniravimo – žaidimo aikštelėmis.

Turime 2 aikšteles. O jeigu jas papildyti tam tikrais elementais ? Foto pridedu.

Tai suteiktų daugiau džiaugsmo, užimtumo, suinteresuotumo tiek gyvūnams, tiek žmonėms.

Stalas_pagrindas.jpg

Lauko teniso stalų įrengimas

2022-09-22  •  Viršuliškių

Pritariu lauko teniso stalų įrengimui. Tai labai populiarus žaidimas kitose miesto vietose.

Norėčiau atkreipti dėmesį:

  1. Aplink stalą reikėtų įrengti 3 x 7 metrų ploto pagrindą (foto pridedu). Ant žolėto (ypač drėgno) paviršiaus žaisti nėra saugu;
  2. Būtų neteisinga stalą įrengti gyventojo (ar keleto) pasirinktoje vietoje (kuo arčiau savo namų).

Viršuliškių seniūnijoje turime 5 seniūnaitijas, taigi – kiekvienai seniūnaitijai min po 1 stalą. Tokiu atveju, manau, visi būtų patenkinti.

Pastatyti naują spaudos kioską prie Spaudos rūmų

2022-08-25  •  Viršuliškių

Vietoje seno nugriauto

stalo tenisas

2022-08-17  •  Viršuliškių

Norėtusi Viršuliškėse stalo teniso stalų. Pageidautina vieta netoli vaikų žaidimo aukštelės ir stacionariu treniruoklių, Sugiharos g. 

 

namelis knygoms; lentyna sodo gėrybių pertekliui

2022-08-09  •  Viršuliškių

Prie namo Viršuliškių g. 83 įrengta jauki, apželdinta poilsio salelė. Būtų naudinga įrengti ir namelį knygoms su lentyna sodo gėrybių pertekliui. 

Stalo tenisas

STALO TENISAS

2022-08-08  •  Viršuliškių

Būtų gerai, kad ir Viršuliškėse (kaip jau yra Karoliniškėse, Justiniškėse) atsirastų stalo teniso stalai. Vietos ir finansavimo daug jiems nereikia, o naudos tikrai bus daug. Priežiūros toks stalas daug nereikalauja, o ir sugadinti jo beveik neįmanoma. Tai bus ilgametė investicija į gyventojų sveikatą ir gerą nuotaiką.

20DA6387-D4BB-43FB-B788-9882B60ADCB8.jpeg

Treniruokliai su reguliuojamais svoriais ir pan.

2022-08-07  •  Viršuliškių

Jau buvo pasiūlymai įkurti vietas su treniruokliais, tačiau reikia gerų, kur reguliuojasi svoriai, pasipriešinimas ir pan., ne tik bepramiškai sukinėjies, tokius siūlo pvz. Omnigym.

Teniso kortai

2022-08-07  •  Viršuliškių

Kodėl nėra nei vieno teniso korto? Pilna visokių vaikų žaidimo aikštelių ir taip, taip pat krepšinio, futbolo ir tinklinio yra, galima būtų jau padaryti teniso kortą ir ne vieną. Ačiū!

Paversti buvusią garažų teritoriją laisvalaikio/poilsio erdve

2022-08-03  •  Viršuliškių

Sutvarkyti buvusią garažų teritoriją. Galima įrengti skulptūrų parką, nes būtent šita vieta randasi "Takas aplink Vilnių" atkarpoje. Būtų papildomas traukos taškas šiame take. Teritorija būtų galima paversti ir poilsio/sporto erdve su treniruokliais. Nes dabar turime nuo televizijos bokšto einantį sutvarkytą taką, o įžengus į Viršuliškių teritoriją ties šia vieta viskas nutrūksta.

Playground_.jpg

Atnaujinti kuo daugiau vaikų aikštelių

2022-08-03  •  Viršuliškių

Prašome papildyti vaikų aikšteles lauko svertinėmis sūpynėmis, kliūčių ruožais -tilteliu, gimnastikos karstynėmis su įvairias elementais,dvivietėmis spyruoklinėmis sūpynėmis, lauko batutais

Atnaujinti krepšinio aikštelę už Šešuolių g. 1, Šešuolių skvere.

2022-08-03  •  Viršuliškių

Aikštelė apleista, be dangos, krepšinio lentos apipuvusios. Būtų smagu atnaujinti sporto zoną, įrengti kelis treniruoklius, laipynių sieneles.

20220803_102542.jpg

Korinė automobilių aikštelė Viršuliškių 53d

2022-08-03  •  Viršuliškių

Kadangi visi labai skundžiasI automobilių pastatymo trūkumu, siūlau įrengti korinę automobilių aikštelę šalia Viršuliškių g.53d, Ten yra nenaudojamas plotas, kuris nėra priskirtas žaliajai zonai. Aplink devynaukščiai pastatai, todėl gyventojų poreikiai tikrai neišpildomi. Padarius įvažiavimą tikrai padaugėtų vietos automobiliams,

dėl vaikų aikštelių patobulinimo

2022-07-22  •  Viršuliškių

Papildyti visas vaikų žaidimų aikšteles įvairiais nameliais, čiuožyklomis, supynėmis, žemais batutais, Norėtusi veiklos platesniai vaikų amžiaus grupei, nes ateina šeimomis pramogauti, pralesiti laiką lauke

apšvietimas

2022-07-07  •  Viršuliškių

Viršuliškių seniūnijos seniūnaičiai siūlo apšvietimo įrengimą; nuo Šešuolių g.11namo galo palei Viršuliškiųg.53b,53c ir 53d.namus

kadangi čia yra įrengta vaikų laisvalaikio ir žaidimų aikštelė, taip pat naujai įrengta žalioji salelė, o apšvietimo nėra

tuo pačiu būtų saugu ir šviesu gyventojams judėti  tamsios paros metu

Treniruokliai

2022-06-19  •  Viršuliškių

Trūksta gerų, šiuolaikinių lauko treniruoklių, kad snejorai galėtų aktyviau leisti laisvalaikį vietoj pasisėdėjimų ant suolelių, o jaunimas taip pat galėtų pasimankštinti. 

Daugiafunkcinis įrenginys (treniruoklis)

2022-06-09  •  Viršuliškių

Sveiki. Viršuliškių gtv. už 85, 87 namų yrai aikštelė, kur būtų galima ir reikalinga įrengti sporto treniruoklius.

Tikslas: daug senjorų nuo 70 metų, kuriems tik vieną pramoga - keli suoliukai 

Paaugliams nuo 12 metų vaikų žaidimo aikštelės su laipynėmis ir čiuožykla   neįdomios, tad nuo jų kenčia medžiai. Išlieti energijos perteklių labai tiktų lauko treniruokliai. Pvz. 6 treniruoklių kaina su PVM būtų pvz. - 4500€ + 3000( danga+ montavimas)=7500-8000€

Vaiku laisvalaikis

2022-06-07  •  Viršuliškių

Pradziuginkime vaikus! Kadangi atkreipiau demesi, kad pvz. Virsuliskese labai mazai smelio deziu vaikams, ideja yra padaryti Vilniuje labai dydziule smelio aikste, kur butu pajurio smelis. Vaikai galetu begioti basom kojytem, ant smelio butu dydelis medinis laivas, namas ir dar daug mediniu atrakcionu, viskas vaikams, nauda:vaikai galbut maziau sedetu namie zaistu koompiuteriais, surastu daug nauju draugu. 

Dviračių saugykla Tauragėje

Dviračių laikymo stotelės

2022-06-07  •  Viršuliškių

Tikslas - paskatinti naudotis dviračiais ir išlaisvinti nuo jų ankštus sovietiniua balkonus, koridorius ir rūsius.

Rakinamos, saugomos dviračių stovėjimo stotelės su stogais, kur ramiai dviratį galima būtų palikti ir žiemai. Tokios, kokios stovi daugiabučių kiemuose Olandijoje. Nieko naujo, bet genialu ir labai reikalinga.

Paskaičiuoti kiek jų reikalinga ir įkurti kas antrame kieme.

Biudžeto nežinau, reikėtų kreiptis į įmones ir gauti pasiūlymus :)

Puikus pavyzdys - Tauragėje.

dviraciu_pastoge1.jpg

Viešos dviračių pastogės, saugyklos

2022-06-06  •  Viršuliškių

Norint paskatinti didesnį naudojimąsi dviračiais mieste, būtina įrengti daugiau viešos prieigos dviračių saugyklų ir pastogių. Viršuliškių rajone yra didelė problema su automobilių parkavimusi, o noras tampytis dviratį, gyvenant ne pirmam aukšte, greitai praeina, tad manau būtų gera paskata gyventojams naudotis darniu transportu, kai būtų kur patogiai jį laikyti. Pastoges reiktų įrengti kuo arčiau daugiabučių namų ir paskirstyti jas tolygiai pagal suformuotas kaimynijų zonas.

grilio_zona.jpg

Grill zona Viršuliškėse prie Lūžių parko

2022-06-06  •  Viršuliškių

Projekto tikslas įkurti grill zoną Viršuliškėse prie Lūžių parko. Šiuo metu rajonas neturi dedikuotos vietos kepti maistą lauke ir tokios vietos atsiradimas paskatintų daugiau vietos gyventojų praleisti laiką lauke, negaištant laiko ieškoti artimiausios viešos grilinimo vietos. Taip pat sumažėtų vidinių kelionių automobiliu mieste dėl šio tikslo. Nurodyta vieta lengvai pasiekiama daugeliui rajono gyventojų ir turi daug erdvės jaukiam grilio aikštelių išdėstymui.