Viršuliškių

Seniūnijos biudžetas: 12 000 €


Treniruokliai

2022-06-19  •  Viršuliškių

Trūksta gerų, šiuolaikinių lauko treniruoklių, kad snejorai galėtų aktyviau leisti laisvalaikį vietoj pasisėdėjimų ant suolelių, o jaunimas taip pat galėtų pasimankštinti. 

Daugiafunkcinis įrenginys (treniruoklis)

2022-06-09  •  Viršuliškių

Sveiki. Viršuliškių gtv. už 85, 87 namų yrai aikštelė, kur būtų galima ir reikalinga įrengti sporto treniruoklius.

Tikslas: daug senjorų nuo 70 metų, kuriems tik vieną pramoga - keli suoliukai 

Paaugliams nuo 12 metų vaikų žaidimo aikštelės su laipynėmis ir čiuožykla   neįdomios, tad nuo jų kenčia medžiai. Išlieti energijos perteklių labai tiktų lauko treniruokliai. Pvz. 6 treniruoklių kaina su PVM būtų pvz. - 4500€ + 3000( danga+ montavimas)=7500-8000€

Vaiku laisvalaikis

2022-06-07  •  Viršuliškių

Pradziuginkime vaikus! Kadangi atkreipiau demesi, kad pvz. Virsuliskese labai mazai smelio deziu vaikams, ideja yra padaryti Vilniuje labai dydziule smelio aikste, kur butu pajurio smelis. Vaikai galetu begioti basom kojytem, ant smelio butu dydelis medinis laivas, namas ir dar daug mediniu atrakcionu, viskas vaikams, nauda:vaikai galbut maziau sedetu namie zaistu koompiuteriais, surastu daug nauju draugu. 

Dviračių saugykla Tauragėje

Dviračių laikymo stotelės

2022-06-07  •  Viršuliškių

Tikslas - paskatinti naudotis dviračiais ir išlaisvinti nuo jų ankštus sovietiniua balkonus, koridorius ir rūsius.

Rakinamos, saugomos dviračių stovėjimo stotelės su stogais, kur ramiai dviratį galima būtų palikti ir žiemai. Tokios, kokios stovi daugiabučių kiemuose Olandijoje. Nieko naujo, bet genialu ir labai reikalinga.

Paskaičiuoti kiek jų reikalinga ir įkurti kas antrame kieme.

Biudžeto nežinau, reikėtų kreiptis į įmones ir gauti pasiūlymus :)

Puikus pavyzdys - Tauragėje.

dviraciu_pastoge1.jpg

Viešos dviračių pastogės, saugyklos

2022-06-06  •  Viršuliškių

Norint paskatinti didesnį naudojimąsi dviračiais mieste, būtina įrengti daugiau viešos prieigos dviračių saugyklų ir pastogių. Viršuliškių rajone yra didelė problema su automobilių parkavimusi, o noras tampytis dviratį, gyvenant ne pirmam aukšte, greitai praeina, tad manau būtų gera paskata gyventojams naudotis darniu transportu, kai būtų kur patogiai jį laikyti. Pastoges reiktų įrengti kuo arčiau daugiabučių namų ir paskirstyti jas tolygiai pagal suformuotas kaimynijų zonas.

grilio_zona.jpg

Grill zona Viršuliškėse prie Lūžių parko

2022-06-06  •  Viršuliškių

Projekto tikslas įkurti grill zoną Viršuliškėse prie Lūžių parko. Šiuo metu rajonas neturi dedikuotos vietos kepti maistą lauke ir tokios vietos atsiradimas paskatintų daugiau vietos gyventojų praleisti laiką lauke, negaištant laiko ieškoti artimiausios viešos grilinimo vietos. Taip pat sumažėtų vidinių kelionių automobiliu mieste dėl šio tikslo. Nurodyta vieta lengvai pasiekiama daugeliui rajono gyventojų ir turi daug erdvės jaukiam grilio aikštelių išdėstymui.

Prieigų į draustinį sutvarkymas

2022-06-06  •  Viršuliškių

Patekimas į Karoliniškių draustinį iš Viršuliškių galėtų būti patogesnis. Prie Sugiharos g. 7 viešosios žaidimų aikštelės esantis takas į draustinį yra per siauras vyraujančiam žmonių srautui. Sunku prasilenkti, ypač kai eina žmonės su vaikų vežimėliais arba važiuoja dviračiai. Aplink žaidimų aikštelę jau minamas alternatyvus takas, kurį ir būtų galima įrengti. Nuo žaidimų aikštelės einant toliau takas jau daug kartų išplautas lietaus, nelygus ir nepatogus važiuojant su vaikų vežimėliais ir dviračiams. Reiktų išlyginti ir sutvarkyti nuolydį. Taip pat taką galima būtų išplatinti, paliekant daugiau erdvės visiems. Einant toliau takas užblokuotas dideliais akmenimis, kuriuos galėtų pakeisti medinė tvorelė, leidžianti praeiti pėstiesiems ir dviratininkams. Pridėtos nuotraukos iš vietos.