Žirmūnų

Seniūnijos biudžetas: 15 000 €


4F7DD0A1-3B39-463B-B66A-BB96A7C8A21A.jpeg

Parkas prie Žygio g.92 namo

2022-06-16  •  Žirmūnų

Šiaurės miestelyje nėra žalios zonos, kur būtų smagu ir labai jauku pasėdėti, pailsėti, pasitiesti pledą ir praleisti laiką. Labai daug jaunų šeimų, mamų su vežimėliais, o pasivaikščioti nėra kur, tik šaligatviais. Įrenkime parką prie Žygio g.92- ten didelė dar neužstatyta pieva. Manau ir šalia esanti mokykla, bent penketas privačių daugiabučiuose įrengtų darželių, ir daugybė šeimų su vaikais padėkos, jog mažieji vilniečiai auga ne ant asfalto. Tereikėtų didesnės kokybiškos žaidimų aikštelės, fontano, suoliukų ir daug medžių.

Šunų dresūros aikštelės

2022-06-07  •  Žirmūnų

Labai reikia šunų dresūros aikštelių daugiau Žirmūnuose. Yra tikrai daug neišnaudotų plotų, kurie net neprižiūri, o galėtų būti naudojami. 

Dviračių saugykla

2022-06-06  •  Žirmūnų

Vilnius tiesia dviračių takus, bet gyventojai neturi kur laikyti dviračių. Matėme Skandinavijoj prie kiekvieno daugiabučio dviračių saugyklas. Toli žiūrėti nereikia, net Jonavoje jų įrengė. Labai norėtume su vaikais važinėtis dviračiais ir saugiai ir patogiai juos laikyti šalia savo namų.

inbound7238920602699787035.jpg

Lauko treniruokliai vaikams ir suaugusiems

2022-06-06  •  Žirmūnų

Labai norėtųsi įrengti lauko treniruoklius kiemuose S.Zukausko g. namų kiemuose. Treniruokliai labai reikalingi tiek vaikams, tiek suaugusiems bei jaunimui, kurie per daug laiko praleidžia prie kompiuteriu, dirba iš namų sėdima darba....nauda būtų 100 proc. visiems. 

 

 

Dviračių saugyklų įrengimas

2022-06-06  •  Žirmūnų

Dviračių saugyklų įrengimas

Gyvename blokiniame (1961 m statybos) name, kuriame rūsio sandėliukai dažnai apvagiami. Tuskulėnų g. 32, 34, 36 daugiabučiuose namuose gyvena daug jaunų šeimų, turinčių vaikus ir dviračius, kuriuos nesaugu laikyti rūsiuose. Prašome už mūsų seniūnijai skiriamas lėšas įrengti dviračių saugyklas lauke. Prie namo yra daug erdvės saugyklų įrengimui. Net iš galinės namo pusės balkonai pakelti iki reikiamo aukščio, kad saugyklos galėtų būti įrengtos po mūsų balkonais.

Poreikiui esant galime papildyti užklausą nuotraukomis.

tenisas.jpeg

Lauko stalo tenisas

2022-06-06  •  Žirmūnų

Galėtų kiemuose būti lauko stalo teniso stalų. Siūlau pastatyti du žukausko 34 kieme, kur yra nemažai erdvės. Smagi veikla ir suaugusiems, ir vaikams.

3.jpg

Du zuikiai vienu šūviu

2022-06-05  •  Žirmūnų

Kai Tuskulėnų 11 įrenginėjo požeminius konteinerius, kažkodėl nesutvarkė aplinkos. Dabar rudenį/pavasarį išvažinėjamas purvas.

Gal būtų įmanoma iškloti ažūrinėmis trinkelėmis, kad būtų galima ir automobiliu užvažiuot ir žalumos liktu?

 

Nuotraukos

Tvarka ir poilsis

2022-06-05  •  Žirmūnų

Kaip matosi nuotraukoje, šaligatviai šioje vietoje padaryti ne pagal žmonių srautus, todėl labai gerai būtų iškloti tuos susikryžiuojančius takus trinkelėmis. 

Taip pat apkalta seną požeminių šiukšlių konteinerių vietą galima būtų atlaisvinti, toje vietoje įrengiant suoliuką poilsiui. Ten dažnai žmonės laukia, kol kasnors atvažiuos.

North park

2022-06-05  •  Žirmūnų

Šiaurės miestelis neturi savo parko, kurį būtų galima įrengti bene vienintelėje dar neužstatytoje pievoje prie Žygio g. 92 namo. Tai galėtų būti inovatyvus parkas su dirbtiniu kalnu, kurio papėdė būtų apželdinta, būtų šlaitai-čiuožyklos nuo kurių ir vasarą ir žiemą čiužtų vaikai, terasos piknikams, dirbtinis kriokliukas ir baseinėlis su vandeniu vasarą, o ledu žiemą. Kalno viduje galėtų būti įrengtos patalpos Šiaurės miestelio bendruomonės reikmėms.

img712911.jpg

Rakinami dviračių laikymo konteineriai

2022-06-05  •  Žirmūnų

Atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau gyventojų važinėja dviračiais, trūksta vietos laikyti juos šalia gyvenamųjų namų. Ne visada yra vietos laikyti dviračius bute arba rūsyje. Todėl reikėtų miegamuosiuose rajonuose įrengti rakinamus dviračių laikymo konteinerius, kuriuos gyventojai galėtų išsinomuoti pvz. sezonui.