Norėtume turėti Naujininkuose viešą teniso kortą, kuriuo galėtų mėgautis visi Naujininkų ir ne tik gyventojai. Teniso kortas galėtų būti toks pats kaip šiuo metu yra kituose Vilniaus rajonuose (labai geras pvz. Gabijos gatvėje). Taip pat reikėtų bent poros suoliukų, kad galima būtų prisėsti pailsėti/pasidėti daiktus.