Prašau apsvarstyti galimybę įrengti du ar tris teniso kortus žaliojoje zonoje prie Gandrų gatvės. Šalia yra dvi mokyklos – Kraševskio gimnazija ir Vilnios pagrindinė mokykla, tačiau tik vienas kortas šiame rajone prie Kraševskio gimnazijos, kuris visada užimtas. Be teniso, korte galima žaisti padelį, piklbolą, tinklinį. Taip pat būtų gerai įrengti automobilių stovėjimo aikštelę kelioms mašinoms.