Vaikai yra gerai, suteikime Jiems daugiau erdvių atsiskleisti ir būti aktyviems
Kaip ir daugumoje rajonų, taip ir Žirmūnų rajone trūksta vaikams sporto erdvių. Pažeidžiamiausia vaikų grupė, mano manymu, yra nuo 5 metų. Paprastos vaikų aikštelės skirtos mažiesiems (smėlio dežės, supynės, mini čiuožyklos..), krepšinio aikštelės skirtos paaugliams ir suaugusiems, vaikai nepasiekia tokių krepšinio lankų, kurie skirti suaugusiems pagal ūgį. Vaikai nuo 5 metų nelabai ir turi tada erdvių kur praleisti aktyviai laisvalaikį, jau nekalbu apie mergaites, kurioms dažnai ir krepšinio aikštelė nėra tinkama erdvė, mokyklų futbolų stadionai renovuoti aptverti tvoromis, vaikai klausia kodėl stadionai užrakinti... Ties Žirmūnų g. 87B yra sena krepšinio aikštelė, nerenovuota, kiek pastebiu joje nieks nežaidžia, o juolab turime jau atnaujintą krepšinio aikštelę ties Žirmūnų g. 59 namu, kuria aktyviai naudojamės. Ačiū už atnaujinimą jos. Siūlau tą seną krepšinio erdvę nenaudojamą ties Žirmūnų g. 87 B panaudoti praktiškai suplanavus vaikams. Daug rajono vaikų turi paspirtukus, riedučius, dviračius, riedlentes, tačiau neturi kur važinėtis ar mokytis važinėti jais. Siūlau įrengti riedlenčių parkelį, jame galėtų ir paspirtukais ir riedlentėmis ir riedučiais ir dviračiais važinėtis, mokytis atlikti triukus bei važinėtis saugiai, vieta patraukli tiek berniukams, tiek mergaitėms būtų, manau. Taip pat idėja gali būti riedlenčių parkelis kartu su futbolo aikštele, fantazijai ribų nėra. Mėgstame krepšinio, futbolo, tinklinio kamuolius, tačiau erdvių pritaikytų mažiesiems ir paaugliams nėra. Taip pat įterptas vandens fontanėlis prie to pačio būtų tobulybė. Labai tikimės su vaikais, kad mūsų prašymą išgirsite ir apsvarstysite. Ačiū.
