Siūlau pastatyti šunų aikštelę Šeškinėje (vietos gausu, kur tai galėtų būti). Kiekvieną vakarą išeina daugybę žmonių su šuniukais, kuriuos aplinkui nėra kur paleisti saugiai palakstyti. Mes, kaip bendruomenė, kuri renkamės vakarais su augintiniais, tikrai pasigendame tokios vietos, tai nekainuoja daug, vietos apstu aplink, tad įgyvendinti drąsiai galima. Net jei savivaldybė to negali padaryti, duokit leidimą ir mes patys pasistatysime savomis lėšomis. Galimos vietos statyti yra pridėtose nuotraukose. Noriu, jog ne tik į vaikus atsižvelgtumėte, bet ir augintinius.