Idėja gal ir nėra ypatingai originali, tačiau Naujojoje Vilnioje trūksta didelės, vaikams ir tėvams draugiškos žaidimų aikštelės bei skvero, panašaus į Perkūno skverą. Šalia Parko g. 13 ir Parko g. 15 namų yra didelis parkas, kuriame galima būtų įrengti tokią erdvę. Šiuo metu ten dažnai vaikšto daug tėvų, greta yra „Granito“ stadionas, kur daugybė vaikų spardo kamuolį, tačiau visur aplink trūksta net suoliukų. Visas parkas turi didžiulį potencialą tapti vieta, panašia į Perkūno skverą. Skveras galėtų pakeisti postsovietinį šios rajono dalies charakterį. Žinoma, su sąlyga, kad jis bus tinkamai sutvarkytas, stebimas ir apšviestas. Aš nemoku daryti vizualizacijų, todėl pridedu tik dabartinio Perkūnkiemio skvero ekrano kopiją.