Reiktų atnaujinti seną krepšinio aikštelę, nes nei danga gera, ir netinkama jau žaisti krepšiniui, tik likęs asfalto plotas, ir tiek. Norisi naujos aikštelės, nes šalia nėra kur žaisti.