Labai trūksta vietų šiame rajone kur galima būtų sužaisti krepšinį, prašymas įrengti krepšinio aikštelę (tokios kaip statomos prie mokyklų) su atitinkama danga. Taip pat siūlau šalia pastatyti stalo teniso stalą ir suoliukus, kur žaidėjai galėtų atsisėsti pailsėti tarp žaidimo :)