Šiuo metu turime labai prastos būklės krepšinio aikštelę, be jokios dangos, smėlėta, neįmanoma žaisti. Skydas ir krepšis irgi reikalauja atnaujinimo. Prašome įrengti pusės dydžio krepšinio aikštelę. Šalia pastatyti suoliukus su atlošais, kad galima būtų pailsėti. Taip pat pastatyti stalo teniso stalą su atitinkama danga. Jeigu būtų užtektinai lėšų galima dar įrengti mažą badmintono aikštelę. Kviečiu aktyviai palaikyti :)