Siūlau rekonstruoti esamą krepšinio aikštelę, šalia jos įrengti papildomą sporto erdvę ir vaikų žaidimo aikštelę. Pavyzdines nuotraukas įkelsiu. Manau vietiniai (ir ne tik) labai lankytųsi šioje vietoje.