Sveiki mano pasiūlymas būtų sutvarkyti erdves aplink Vaivorykštės Rimi.

Tikiuosi, kad savivaldybė visų pirma pritaikys aukštą, 5% tarifą tų pastatų savininkams kuriuose yra Vaivorykštės Rimi ir kitos parduotuvės. Tai galėtų būti idėjos finansavimas. (Kalbu apie NT reformą ir savivaldybių valią skirti procentus)

Principe, tai vienas momentas reiktų išspręsti tų pastatų problemą, nes jie pusiau apleisti, tikrai negražūs ir neprižiūrėti. Pati vieta galėtų būti labai graži.

Kita pusė, tai galėtų būti sutvarkoma aplinka aplink šį adresą, yra Karoliniškių Savivaldybės pastatas, ir namai aplink L. Asanavičiūtės g. 14, šalia jo yra didelė pieva su niekuo, tik senu asfaltu, kuris senesnis už mano močiutę, o jai 86. O kokia nauda iš to asfalto, tai velnias pats tik žino. Galėtumėte padaryti ar tai kokią krepšinio aikštelę (ar ne kelias), žaidimų erdves suaugusiems ir vaikams, ar želdinių, ar pan.

(Šiuo metu tame pusiau apleistame pastate yra bent kelios girdyklos, o sportas padėtų pastatyti balansą į vietą).

Pati vieta būtų žymiai labiau fengshui, nes tai tikrai gali būti graži Karoliniškių vieta, tiesiog atrodo, kad ji yra primiršta.

N.B. aplikacijos formos žemėlapis meta bloga vietą pagal gerai suvestą adresą - visa laimė, kad vietos pagal aprašymą neįmanoma supainioti.

Pagarbiai ir ačiū,